banner461

Vali Aktaş, Tepki Çeken Mıcırlı Yolda İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe Nevşehir- Aksaray karayoluna serilen mıcır yolda incelemelerde bulundu.

banner503
Vali Aktaş, Tepki Çeken Mıcırlı Yolda İncelemelerde Bulundu
17 Eylül 2018 Pazartesi 15:38

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve Belediye Başkanı Atilla Seçen Nevşehir- Aksaray karayoluna serilen mıcır yolda incelemelerde bulundu. İncelemeye; İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Karayolları Bölge Müdürü İbrahim Yaşar, Karayolları 67. Şube Şefi Fazıl Arıkan eşlik etti.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve Belediye Başkanı Atilla Seçen, Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan ve mıcır asfalt nedeniyle vatandaşlardan tepkiler alan Nevşehir-Acıgöl karayolunda incelemelerde bulunarak Karayolları Müdürlüğü Yetkililerin’den bilgiler aldı.

Tepki Çeken Mıcırlı Yolda İnceleme

Nevşehir- Aksaray karayoluna serilen mıcır asfalt yüzünden çok sayıda aracın camlarının kırılmasına ve kazaların yaşanmasına neden olduğu belirtilen yolda incelemelerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe bahse konu yolun yatırım planına alınması için Ankara'da gerekli takiplerin yapılacağını ve bu işin takipçisi olacağını ifade etti.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Acıgöl-Nevşehir arası karayolu tadilat çalışmalarını yerinde inceleyerek asfalt çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Asfalt çalışmalarından kaynaklı eksikliklerin en kısa zamanda giderilmesine yönelik çalışmaların tamamlanması için yerinde incelemelerde bulunduklarını kaydeden Vali Aktaş, seyir halindeki araçlara hasar verecek durumların giderilmesi ile gelebilecek kazaların önüne geçilmesi için yol üzerinde inceleme yaptıklarını ifade etti.

Gelirken yolda inceleme yaptığını ifade eden Vali Aktaş, “Burada yaşanılan olumsuzlukları gördük... Karayolları Müdürlüğü Yetkilileri bu aksaklığın giderilmesi için ne yapmaları gerektiği konusunda bizleri bilgilendirdi. Bu hususta mağduriyet yaşanmaması için elimizden gelen ne varsa yapılacaktır. Vatandaşlarımızın sabırlı ve anlayışla karşılamalarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.