banner461
banner195

Valla Hiç Kızmadım

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı Mehmet Varol, şu ana kadar basınla bire bir röportaj yapmamasının nedenini seçimle ilgili yoğun bir hazırlık süreci geçirmelerine bağladı.

Valla Hiç Kızmadım
17 Ocak 2014 Cuma 22:03

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı Mehmet Varol, şu ana kadar basınla bire bir röportaj yapmamasının nedenini seçimle ilgili yoğun bir hazırlık süreci geçirmelerine bağladı.

Bu konuda kendisini eleştiren basın yayın kuruluşları mensuplarına eleştirileri nedeniyle herhangi bir kırgınlığının bulunmadığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, önümüzdeki günlerde seçim çalışmaları ve projeleriyle ilgili detaylı açıklamalarda bulunacağını da belirtti.

Basın mensuplarının bu konudaki eleştirilerinin normal karşılanması gerektiğine de değişen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, “Şimdi çok konuşup, aslında hiçbir şey söylememektense önümüzdeki günlerde detaylı açıklamalarda bulanacağım. Çok yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Zamanı geldiğinde projelerimizi de, yapacaklarımızı da basına ve kamuoyuna anlatacağım” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ömer BOZ - 4 yıl önce
mehmet kardeşim, hayırlı uğurlu olsun, allah yolunu bahtını açık etsin, başarılı olmanı tüm kalbimle diliyorum. ürgüp'ten selam ve sevgiler......
Avatar
adam - 4 yıl önce
adam gibi adamsın sayın varol desteğimiz seninle allah yardımcın olsun
Avatar
Eğitimci - 4 yıl önce
başkanım çalışmalarınızı ve kaliteli duruşunuzu sonuna kadar destekliyoruz. nevşehir ilimiz yapılmayan yatırımlarla açılmayan iş sahalarıyla çevre illere oranla çok geride kalmıştır. yeni bir çarşı düzenlemesiyle her an yaşayan şehir görünümüne kavuşması gerekir. nevşehir bu seçimde varol diyecek. varol türkiye varol nevşehir
Avatar
yakup acıkgöz - 4 yıl önce
sayın başkanım herzaman yanındave gittigin yoldazız başarılar allah yarve yardımcımız olsun
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
nevşehirin özevladı adam kelimesin anlamı. varol başkan inşallah
Avatar
nevşehir sevdalısı - 4 yıl önce
kazanamayacağı kesin ve net olduğu halde bu yola çıkması çok enteresan.projesi olmayan bir adaya oy vermek ise menfaat diye adlandırılır.belediye başkan adayının önümüzde ki günlerde projelerimi açıklayacağım dediği gün ne zman acaba? seçim 6 sene sonra değil.sayılı günler var.yinede başarılar...
Avatar
yılmayacak duruş - 4 yıl önce
kazansın yada kazanamasın ne biliyon adamın projesinin olmadığını.hem eğer söz konusu menfaatse onu en iyi akp liler yapar akpliler bilir o menfaat işini.senin burdaki rumuzun nevşehir sevdalısı.ama mehmet abinin şahsının bir memleket sevdalısı olduğunu partili patisiz herkes bilir.boşa çamur atmaya kalkma.akp nin topunu ben bi mehmet varola değişmem.
Avatar
nevşehir halk - 4 yıl önce
nevşehirde ki insanlarımızı uzlaştıracak kişidir. belediye den kimse korkmayacak secilirse