banner461
banner195

Varır, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Nevşehir Devlet Hastanesinde ki görevinden istifa eden Hüseyin Varır, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Varır, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı
17 Şubat 2015 Salı 17:24

banner143
banner134

 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Nevşehir Devlet Hastanesinde ki görevinden istifa eden Hüseyin Varır, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna ön başvurusunu yapan Varır, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Resmi Başvurusu sonrası açıklamada bulunan Hüseyin Varır, Halka hizmet hakka hizmettir düsturundan yola çıkarak Nevşehirimize ve Nevşehirli hemşehrilerime hizmeti zirve noktasına taşımak amacıyla Milletvekilliğine aday adayı oldum.

Hakettikleri hizmeti ilgi ve alakayı inşallah bizimle birlikte en güzel şekilde göreceklerdir. Amacımız bir davaya hizmettir.Kendimiz Milletvekili adayı olamasakta her şartta inandığım davamın ve partimizin hizmetinde olmaya devam edeceğim.

Bütün Milletvekili Aday adayı  arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını diliyor hepimizin yolu açık olsun diyorum... Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için, İnandığımız dava uğruna ilerleyelim diyorum.Bu vesile ile 7 Haziran Genel seçimlerinin Ülkemiz, Milletimiz ve partimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bütün Nevşehirli hemşehrilerimizin dua ve desteklerini bekliyorum dedi.

Nevşehir Devlet Hastanesi’nde hastane müdür yardımcılığı , Hastane Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdür yardımcılığı gibi çeşitli idari görevlerde de yer alan Varır, 7 haziran milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni etti.

Varır,  evli ve 2 çocuk babası.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
marka - 3 yıl önce
olacaksak bu tür geçmişte yaptığı işlerde markalaşmış insanlarla olur yakışır sayın varıra hayırlı olsun şimdiden hüseyin varır sayende meclis renklenir
Avatar
yaşar - 3 yıl önce
hüseyin kesin meclise varır.alem vekil görsün ak partinin gurup başkan vekili şimdiden hayırlı olsun. hatiplikse var liderlik var. kararlılık var duruş var vizyon var dava suuru var yok yok ki manşallah
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
allah yolunu açık etsin, her zaman destekliyoruz seni mecliste de görmek istiyoruz
Avatar
NEVŞEHİR AKP - 3 yıl önce
milletvekilliği için en uygun aday
Avatar
memleketim - 3 yıl önce
görevini layıkıyla yerine getirecek adam gibi adam yolun açık olsun seninleyiz
Avatar
Tam destek - 3 yıl önce
Allahım hayırlı uğurlu etsin
Avatar
NECMİ - 3 yıl önce
hüseyin bey kardeşim allah hayırlı
eylesin,allahım hakkında hayırlısını
versin.
Avatar
teşkilat - 3 yıl önce
tam bir lider duruşu var.mecliste nevşehiri en iyi temsil edecek aday olarak gördüm kendisini başarılar dilerim.