banner421
banner461
banner195

Varır, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği erken seçimleri için Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğündeki görevinden istifa eden Hüseyin Varır, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Varır, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

banner143
banner134
1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği erken seçimleri için Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğünde ki görevinden istifa eden Hüseyin Varır, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Varır, AK Parti Genel Merkezini ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.


Resmi Başvurusu sonrası açıklamada bulunan Hüseyin Varır, Halka hizmet hakka hizmettir düsturundan yola çıkarak Nevşehirimize ve Nevşehirli hemşehrilerime hizmeti zirve noktasına taşımak amacıyla Milletvekilliğine aday adayı oldum. 

Hakettikleri hizmeti ilgi ve alakayı inşallah bizimle birlikte en güzel şekilde göreceklerdir. Amacımız bir davaya hizmettir.Kendimiz Milletvekili adayı olamasakta her şartta inandığım davamın ve partimizin hizmetinde olmaya devam edeceğim.

Bütün Milletvekili Aday adayı  arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını diliyor hepimizin yolu açık olsun diyorum... Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için, İnandığımız dava uğruna ilerleyelim diyorum.Bu vesile ile 1 Kasım Erken seçimlerinin Ülkemiz, Milletimiz ve partimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bütün Nevşehirli hemşehrilerimizin dua ve desteklerini bekliyorum dedi.

Nevşehir Devlet Hastanesi’nde hastane müdür yardımcılığı , Hastane Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdür yardımcılığı gibi çeşitli idari görevlerde de yer alan Varır,1 Kasım milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni etti.

Varır,  evli ve 2 çocuk babası.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.