banner461
banner195

Varır ve Aslan’dan Birliğe Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayları il teşkilatının planlaması ile yaptıkları ilçe gezilerinin ardından Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlere ağırlık vermiş durumdalar.

 Varır ve Aslan’dan Birliğe Ziyaret
28 Şubat 2015 Cumartesi 15:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayları il teşkilatının planlaması ile yaptıkları ilçe gezilerinin ardından Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlere ağırlık vermiş durumdalar.

İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeye başlayanlardan iki aday adayı da Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Hüseyin Varır ve Cumhur Aslan ayrı ayrı gerçekleştirdikleri ziyaretlerde Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ile görüştü.

Ziyaretlerde Nevşehir esnafının günümüz şartlarındaki ekonomik durumu konusunda da bilgiler alan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayları Hüseyin Varır ve Cumhur Aslan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Birlik Başkanı İsmail Ördü, her iki aday adayına da seçim sürecinde başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.