banner461
banner195

Varlığı da, Yokluğu da Belirsiz

Büyük Birlik Partisinde il başkanı Yavuz Uluer’in istifasının ardından henüz il başkanlığına kimin atandığı yönünde açıklama yok. Ancak Parti de tek açmaz il başkanlığı makamına kimin oturacağı değil. Merkez ilçe başkanı da tam bir belirsizlik yumağı.

 Varlığı da, Yokluğu da Belirsiz
01 Mayıs 2014 Perşembe 11:26

banner143
banner134

 Varlığı da, Yokluğu da Belirsiz

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisinde il başkanı Yavuz Uluer’in istifasının ardından henüz il başkanlığına kimin atandığı yönünde açıklama yok. Ancak Parti de tek açmaz il başkanlığı makamına kimin oturacağı değil. Merkez ilçe başkanı da tam bir belirsizlik yumağı.

Yerel Seçimlerin ardından il başkanı istifa eden tek parti konumunda bulunan Büyük Birlik Partisinde il başkanlığına atanan ismin önümüzdeki günlerde belirlenmesi bekleniyor. Ancak eski merkez ilçe başkanı Fatih Sağlamkardeş’in belediye başkan adaylığı nedeniyle göreve atanan Halit Mayda’nın bırakın görevde kalıp kalmayacağı, varlığı da yokluğu da belirsiz.

Göreve atandığı günden bu yana hem de siyasetin en hareketli günleri olan seçim esnasında bile kamuoyunun önüne çıkmayan Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanı Halit Mayda ve beraberindeki yönetimin akıbeti de belirsizliğini koruyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.