banner461
banner195

Varol, “Bu bir genel seçim değildir, yerel seçimdir.

MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

 Varol, “Bu bir genel seçim değildir, yerel seçimdir.
29 Mart 2014 Cumartesi 14:16

banner143
banner134

 MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, "Bu bir genel seçim değildir, yerel seçimdir. Nevşehir, geleceği ile ilgili seçim yaparken Nevşehir'e ve adaya bakarak karar vermelidir" dedi.

Varol, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Seçim sürecinin başlamasıyla yoğun gayret içerisine girdiklerini ve iki yönlü çalışma yürüttüklerini aktaran Varol,  "Birincisi hemşerilerimize ulaşmak, ikincisi Nevşehir ile ilgili eksikleri tespit ederek onlara göre proje hazırlamak ve bu projeleri nasıl faaliyete geçiririz derdi ile yola çıktık. Bunun neticesinde hemşerilerimiz bize çok ciddi ilgi gösterdi" diye konuştu.

Varol, belediyenin halka karşı psikolojik baskısı yaptığını ileri sürerek, "Bu baskı bazen maddi bazen de manevi olarak karşımıza çıkıyor. Halk bundan dolayı çok ciddi sıkıntı içerisinde" dedi.

Seçimlerde yerel yönetimlerin belirleneceğinin altını çizen Varol, şunları kaydetti:

"Şehrimiz genelinde seçim çalışmalarının sorunsuz tamamlanması bizim için sevindirici olan tarafı. Bunda siyasi partilerin ciddi katkısı oldu. Bu bir genel seçim değildir, yerel seçimdir. Nevşehir, geleceği ile ilgili seçim yaparken Nevşehir'e ve adaya bakarak karar vermeliler. Yarın seçimler bittiğinde ne Devlet Bahçeli, ne Tayyip Erdoğan, ne de Kemal Kılıçdaroğlu gelip kenti yönetecek. Oy verdiğiniz insanlar yönetecek ve 5 yıl yönetim kademesinde bulunacak. Seçmenin bizden iki talebi var. Birincisi seçmen bizden normal bir belediye başkanı olmamızı istiyor. Yani baskıcı, ayak oyunu olmayan, kapalı kapılar ardından başka hesapları olmayan, olaylara düz bakan bir belediye başkanı istiyor.  Siyaseten partiler, bir insanın makama gelmesi noktasında bir araçtır. Yoksa siyasi partiler asla bir amaç değildir."  

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ise yaklaşık 3 aydır ciddi bir seçim çalışması yapıldığını belirterek, "Seçimde sandıklara sahip çıkacağız. Milletin iradesi sandığa yansınacaktır. Olay ve gürültü istemiyoruz. Bazı tahrikler olacaktır, biz bu oyunlara ve tahriklere gelmeyeceğiz. Siyasi gelecek uğruna milletimizi feda etmeyeceğiz. Sandıktan çıkan sonuca saygı duyulacaktır" ifadelerini kullandı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet mut - 4 yıl önce
başkanım sonuna kadar yanındayız
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Bu bir refarandumdur devletin sırlarını ifşa edenlerle onun yanında olanlar la birde karşısanda olanlar arasında geçen refarandumdur bilginize
Avatar
muratali - 4 yıl önce
mhp il teşkilatı tarihte ilk defa bu kadar yoğun ve özverili bir seçim çalışması yaptı. tabi eyyüp öz ünde hakkını yememek lazım. şimdiye kadar böyle yoğun bir çalışma görmedim. allah hayırlısını nasip etsin.
Avatar
meterisli - 4 yıl önce
yarın akşam başkanımızsın allahın izniyle sayın varol
Avatar
Gümüşkentli - 4 yıl önce
Sayin başkanım kişiliğiniz konusunda sizi şahsen hiç tanımadığım halde en ufak bir şüphem yok...ama sizin ve partinizin gerek yerel gerek genel yöneticileri ve Ülkücüyum diye ortalıkta gezen 3 5 Kişinin size faydasindan çok zararı olduğunu belirtir birgün akpden aday olursaniz ozaman sizi desteklemeye hazırız ama nevşehir de seçim bitti akp % 55
Avatar
yolun yolumuzdur - 4 yıl önce
syn başkanım allah yolunu hep açik etsin.
nevşehiri sömüremeyecekler artik
nevşehir kazanacak varol lar olduğu sürece
Avatar
gerçek - 4 yıl önce
hasan ünver ak parti demek.ak parti recep tayyip erdoğan demek.oyumuz uzun adama.canımız feda
Avatar
rüya - 4 yıl önce
rüya görenler 31mart sabahı uyanacaklar.çünki gerçek akp