banner461
banner195

Varol, “Hak, Hukuk, Adalet Herkese Lazım”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, AKP’nin hep kendi tribünlerine pas atmak suretiyle siyaset yapma gayretinde bulunduğunu belirtti.

Varol, “Hak, Hukuk, Adalet Herkese Lazım”
22 Ekim 2015 Perşembe 12:34

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, AKP’nin hep kendi tribünlerine pas atmak suretiyle siyaset yapma gayretinde bulunduğunu belirtti.


Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci Ali Çamur’un konuğu olan MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, Ülke de ve ilimizde vatandaşın 20 ayda 4. Kez seçim sandığının başına gitmekten usandığını ifade ederken, daha şimdiden yapılacak seçimde istedikleri başarıyı kazanamamaları durumunda AKP’nin yeni bir seçim hazırlığı içerisine de girdiğini söyledi.

Varol, “Vatandaş siyasetçiden de, seçimden de bıkmış bir vaziyette. Bütün bunlar yaşanırken seçim sonrasında yeniden erken seçim görüntüsü veriyor. Biz iktidar oluncaya dek seçim diyorlar. Hep kendi tribününe pas atmak, hep kendi tribününe oynamakla siyaset yapılır mı, ülke yönetilir mi?. Bir anlayış düşünün önce kardeşim Esad diyor. Üç gün sonra Zalim oğlu Esad oluyor. Nasıl bir anlayış bu?. Daha düne kadar beraber oldukları insanlara Paralel deyip farklı bir tavır sergiliyorlar. Hak, Hukuk, Adalet herkese lazım” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.