banner461
banner195

Varol, Hanımlara Projelerini Anlattı

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, MHP kadın kolları başkanlığının düzenlediği toplantıda partili bayanlara projelerini anlattı.

Varol, Hanımlara Projelerini Anlattı
19 Şubat 2014 Çarşamba 09:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, MHP kadın kolları başkanlığının düzenlediği toplantıda partili bayanlara projelerini anlattı.

Merkez 2000 Evler mahallesi üzerinde bir işyerinde düzenlenen toplantıya MHP Nevşehir Merkez belediye başkan adayı Mehmet Varol’un yanı sıra, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Kadın Kolları Başkanı Sevgi Ay ve Partili hanımlar katıldı.

Yerel seçim sürecinde hanımlara büyük görevler düştüğüne dikkat çeken MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, projeleri arasında bayanlara yönelikte çalışmalarının yer alacağına dikkat çekti.

Milliyetçi Hareket Partili bayanların seçimlere dair sorularına da yanıt veren Varol, seçim çalışmaları sürecinde sık sık partili bayanlarla bir araya geleceklerine dikkat çekti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
haydi nevşehir - 4 yıl önce
nevşehirde hiç mi yiğit kalmadı da dışardan bi aday başkan oluyoooo
Avatar
heyyy nevşahir - 4 yıl önce
bu nevşehire başkan olmak için illaki eniştemi olmak lazım
Avatar
hadi nevşehir - 4 yıl önce
evladına sahip çık kendi adamınızı seçin nevşehirde başkanlık yapacak hiç mi yiğit kalmadı nevşehirli olmaktan utanıyorum
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
varol başımızın tacısın
Avatar
heyyyy nevşahir - 4 yıl önce
kendi evladınızı seçin nğideliyi değil
Avatar
bu kez - 4 yıl önce
eğer nevşehir bu kezde damat seçersen nevşehiri terk edin
Avatar
DAMATLAR ŞEHRİ nevşehir - 4 yıl önce
damat ibrahim paşa
damat hasan paşa ...durmak yok yola devam
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
damat dediğiniz kişinin yaptıkları ortada,yıllardır köy gibi gözüken nevşehirimiz daha modern bir hale geldi,bazı arkadaşlarımız nevşehirli olmaktan utanıyormuş,sorarım kendisine 11 yıl öncede utanıyormuydu biz bu memlekete faydalı olana her zaman sahip çıkarız bu damat bile olsa