banner461
banner195

Varol İkna Oldu

Milliyetçi Hareket Partisinde bir son dakika değişikliği yaşanmaz ise Mehmet Varol Nevşehir belediye başkan adayı olarak açıklanacak.

Varol İkna Oldu
23 Aralık 2013 Pazartesi 10:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde bir son dakika değişikliği yaşanmaz ise Mehmet Varol Nevşehir belediye başkan adayı olarak açıklanacak.

Edinilen bilgiye göre; Uzun süre Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarının, il başkanının ikna etmeye çalıştığı Mehmet Varol sonunda adaylık için kararını verdi. Muhtemelen bugün açıklanması beklenen Varol’un adaylığının ardından partide yerel seçim çalışmalarının daha da hızlanması bekleniyor.

2 Dönem milletvekilliği 2. sıra adaylığı ve 8 yıllık il başkanlığının ardından Mehmet Varol bu kez Nevşehir belediye başkanlığına aday olarak siyasi hayatında bir başka tecrübeyi daha yaşayacak.

Alınan bilgiye göre Varol, uzun süre çevresine aday olmayacağını belirtmesine karşın yapılan baskılara daha fazla karşı gelememesi nedeniyle adaylığı kabul etti. Bu durum nedeniyle Mehmet Varol’un yakın çevresine neden aday olduğunu izah etmek için birkaç gün süre istediği, diğer bir deyimle ortalığı yumuşatmak için adaylığının açıklanmasının bugüne bırakıldığı bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Varol İkna Oldu

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
misafir - 4 yıl önce
mehmet varol'a gene yazık edecekler.bir insanın üzerine bu kadar yüklenilmez.kişiliği karakteri düzgün bir insan ama bu kadar düzgün bir insan bu denli harcanmamalı.yazık edecekler gene mehmet varol'u yıktıracak bu nevşehir teşkilatı.
Avatar
kim - 4 yıl önce
sayın varol sen adamın hasısın, sen aday olmayınca ben o kadar emindimki aday olacağından çünkü davanı satamazdın sana haksızlık yapılsa bile kabul edeceğinden emindim, hayırlı olsun vefasızlara ders olsun, en çok oyu sen alırsın
Avatar
ccc - 4 yıl önce
başkanım yaşıkır sana hayırlı olsun başkanlığın
Avatar
cCc - 4 yıl önce
memleketimiz için en iyi seçim rabbim utandirmasin.
Avatar
Ferıdun - 4 yıl önce
Başkanım sana yakışır sonuna kadar yanındayız sen kararını vermeden biz senin adına çalısmaya başlamıştık cunku senin sevenlerini ortada birakmayacagini biliyorduk inşallah başaracağız seni o koltukta göreceğiz
Avatar
Belediyeciler - 4 yıl önce
mehmet varol gelir, zalimin zulmü biter inşallah.
Avatar
SAHİR SOLMAZ NERDESİN? - 4 yıl önce
ah be sevgili kardeşim mehmet varol, deseydin ki genel merkeze, teşkilata "çağırın sahir solmaz'ı aday yapın, bırakın benim yakamı" diye. bu memleketin değerli insanlarını niçin ucuz hesaplarla harcıyorlar hep. senin adına gerçekten üzüldüm. ankara'nın kurt politikacılarının sırtına sarsalardı bu yükü keşke. en başta da sahir solmaz'ın sırtına sarsalardı.
Avatar
salih - 4 yıl önce
yine mhp aday bulamadı ve can yelekleri olan sayın varolu getirdiler..sayın varol lütfen yeter artık bu mhp seni kullanıyoo vallahi