banner461
banner195

Varol Nevşehir Galericiler Sitesinde...

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ve ekibi Yağmur çamur demeden ev ev dükkan dükkan dolaşarak destek istiyor.

Varol Nevşehir Galericiler Sitesinde...
10 Mart 2014 Pazartesi 17:20

banner143
MHP Heyeti Bu Kez Galericiler Sitesinde
İlgili Galeriye Git
banner134

Varol Yağmur çamur dinlemeden geziyor

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir BeleGaleridiye Başkan Adayı Mehmet Varol seçim gezilerine hız vermeden devam ediyor. 10.03.2014 tarihli Nevşehir Galericiler Sitesi'nde ziyaretlerde bulunan Varol'u galeri esnafları kapılarda karşılayarak bağrına bastı. Ziyaretlerden ve hoş sohbetten mutluluk duyan galeri esnafı Mehmet Varol'a başarılar diledi.

 MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ve ekibi Yağmur çamur demeden ev ev dükkan dükkan dolaşarak destek istiyor.

MHP’nin Nevşehirli halkla buluşması olanca hızla sürüyor. Akşam Ev ziyaretlerinde mahalleleri teker teker  dolaşarak bire bir yüz yüze görüşmeler sürdüren MHP Adayı Varol,gündüz bölümünde ise esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Varol ve ekibi önce Öğretmen evi sonra Yukarı Galeri sitesinde esnafları gezerek 30 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlardan destek istediler.

Vücut dili her şeyi anlatır.Biz telefonla değil vatandaşlarımızla yüz yüze görüşerek konuşarak bir bağlamda anket yapıyoruz.Şuanda AK Partinin kalesi gibi gördükleri mahallelerde bile insanlar yapılanlardan sonra tek güvenecekleri parti olarak MHP yi gördüklerini söylüyor ve bize destek veriyor dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİR SEVDALISI - 4 yıl önce
allah yolunu açik ettsin halkin başkani ne gurur var ne kibir halkin içinden biri halkta mehmet varolu istiyor
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
varol başkan olsun nevşehir hizmet görsün. yolun açık olsun adam gibi adam mehmet varol.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
varol beş burayi orman kenti yapacakmiş burayi ya karadeniz yada akdeniz sandiniz sanirim :)daha özlü şeyler bekliyoruz
Avatar
Lütfi - 4 yıl önce
Nevşehirde yaşayan her yetişkin insan yılda 10 fidan diksin Nevşehirde karadeniz gibi orman olur heryer. 15 yıl önce kocaçay - vefaküçük kesişimindeki fidanları Dönemin Belediye Başkanı Yalçın DEMİR diktirdiğinde bazı vatandaş gazeteciler dalga geçmişti. Şimdi ise orası insanların yürüyüş yaparken içerisinde görünmez olduğu bir park oldu.
Avatar
LÜTFİ BEY - 4 yıl önce
tekrar merhaba :)siz benim ne demek istediğimi anlamadiniz sanirim elbette herkez ağaç dikse hoş olur ama bizim buralar in iklimi o bölgeler gibi değil kahveci dağindaki ağaç sayisini görüyorsunuz ve ne zaman dikildi ki hala küçük kaliyorlar iklimimiz orman olmasina engel maalesef ben bunu demek istedim :)
Avatar
foto - 4 yıl önce
bugünün komık olayıda varolun heyetı mazanın bırınde secım zıyaretınde adnan bey ayakkabılarını ıncelıyor kösede adamların =))))
Avatar
OLUR - 4 yıl önce
bizim iklimimize uygun olanlar dikilirse bal gibi olur.çam bizim iklimimizde zor büyür.hele küçük dikilirse çok daha zor.akasya,palamut,dut,kestane vb.
Avatar
atıf avni. - 4 yıl önce @NEVŞEHİRLİ
yahu kardeşim kıyamet kopsa dahi ağaç dikmek peygamber efendimizin emri değil midir. sırf muhalefet etmek için konuşmayın. sizin yüzünüzden ak partimden soğudum. siz ünverle yürümeye devam edin. umarım sonu üzücü olmaz.