banner461
banner195

Varol Olmazsa Çapacı

Nevşehir’de belediye başkan adayı büyük bir merak içerisinde beklenen Milliyetçi Hareket Partisinde Sürpriz Olur mu?.

Varol Olmazsa Çapacı
17 Aralık 2013 Salı 10:53

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de belediye başkan adayı büyük bir merak içerisinde beklenen Milliyetçi Hareket Partisinde Sürpriz Olur mu?.

Kamuoyunda MHP’nin Nevşehir Belediye Başkan adaylığına en yakın isim Mehmet Varol. İl Başkanı Göksel Taşçı’nın da ifade ettiği gibi Milliyetçi Hareket Partisinde belediye başkan adayının açıklanması an meselesi. Muhtemelen bugün ya da yarın bu ismin bizzat il başkanı tarafından açıklanması bekleniyor. Üzerinde durulan isim Mehmet Varol.

Mehmet Varol’un Belediye Başkan adaylığı teklifini kabul etmemesi durumunda MHP’nin ilk ve şu ana kadar tek resmi başvuruda bulunan Nevşehir Belediye Başkan adayı Asım Çapacı’nın aday gösterilebileceği gözleniyor.

Uzun yıllar Nevşehir’de Gazetecilik yapan ve bir dönem de Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevinde bulunan Asım Çapacı’nın şu ana kadar partiye resmen başvuruda bulunan tek isim olması itibariyle bu göreve layık görülebileceği bildiriliyor.

Genç ve mesleği itibariyle yıllardır yerel yönetimleri ve çalışmalarını yakından takip etme fırsatı elde eden Gazeteci Asım Çapacı’nın aday gösterilme olasılığına parti içerisindeki bazı çevrelerde yüksek bakıyor.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ülküm - 4 yıl önce
bu adamdan ne ülkücü ne de başkan olur. bu davanın yiğitleri nerede. milleti küstürdünüz bari gidin kapılarını çalın küstürdüğüz yiğitlerin.
Avatar
ÜLKÜCÜYÜM - 4 yıl önce
karar açiklanmadan bi̇r ülkücü önyargi i̇le yaklaşmaz şuan da da ki̇mse küsmüş deği̇l teşki̇latlarimiz en az bzim kadar düşündükleri̇ni̇ bi̇li̇yorum i̇llede mhp
Avatar
yorgun ülkücü. - 4 yıl önce
tüm ülkücü camiaya ya seslenmek isityorum evet küskünler var şu an birlik zamanı bu seçimler ha dediğinde olmuyor bu tarihler bir fırsat ey genel merkez memleketin sesini duy...ülkenin çeşitli bölgelerinden gelen seslere kulak ver. yoksa yine bal kaymak sürerceksiniz genel merkezde hiç mi anket çalışmaları yapılmıyor?il ilçe teşkilatlarından sorunlu arkadaşlar titreyinde kendinize gelin......