banner461
banner195

Varol Projelerini Açıklayacak mı?

Nevşehir’de Ak Parti’den sonra merkez belediye başkanlığını kazanabilecek ikinci parti olarak göze çarpan Milliyetçi Hareketin Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un kamuoyuna projelerini açıklaması bekleniyor.

Varol Projelerini Açıklayacak mı?
03 Ocak 2014 Cuma 10:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Ak Parti’den sonra merkez belediye başkanlığını kazanabilecek ikinci parti olarak göze çarpan Milliyetçi Hareketin Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un kamuoyuna projelerini açıklaması bekleniyor.

10 yıla yakındır belediye başkanlığı görevini sürdüren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada yeniden göreve seçilmesi durumunda ilimize kazandırmayı planladığı çalışmaları açıklamasının ardından başta MHP Nevşehir merkez belediye başkan adayının ve diğer siyasi parti adaylarının da projelerini açıklaması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve Mehmet Varol’un Milliyetçi Hareket Partisinin adayı olduğunun resmen ilan edildiği basın toplantısında bu konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan, kendisine de bu konuda herhangi bir soru yöneltilmeyen Varol’un daha detaylı bir basın toplantısı ile göreve seçilmesi durumunda ilimize kazandırmayı planladığı projelerini kamuoyuna açıklaması isteniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.