banner461
banner195

Varol ‘’ Sanayi Esnafımızın Sıkıntılarının Çaresi MHP İktidarıdır’’

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına sanayi esnafını ziyaret ederek devam etti.

Varol ‘’ Sanayi Esnafımızın Sıkıntılarının Çaresi MHP İktidarıdır’’
13 Mayıs 2015 Çarşamba 18:58

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına sanayi esnafını ziyaret ederek devam etti.MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Mustafa Uğur, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz ve partililer 7 Haziran 201 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sanayi esnaflarını ziyaret ederek devam etti. MHP Milletvekili Adayları Mehmet Varol ve Mustafa Uğur burada sanayi esnaflarının sıkıntılarını dinlerken yaşanılan sıkıntıların MHP ile sona ereceğini söylediler.MHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Varol burada yaptığı açıklama ‘’Sanayi Esnaflarımızın Sıkıntılarının Çaresi MHP İktidarıdır’’ dedi. Varol, ‘’ Milliyetçi Hareket Partisi olarak esnaflarımızın yanında olduğumuzu burada bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sanayi esnaflarımızın sıkıntıları aşırı derece de artmıştır. AKP hükümeti büyük esnafları daha da zenginleştirirken orta ve küçük ölçekli sanayi esnaflarımızı batma noktasına getirmiştir. Esnaflarımız borçlu. Ne yazık ki borçlu olmayan esnaflarımız bulunmuyor. Sanayi esnaflarımızın sıkıntılarının tek çaresi MHP iktidarıdır. Umut ediyorum ki 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimde sanayi esnafımız gerekeni yapacaktır’’ şeklinde konuştu.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Mustafa Uğur, İl Başkanı Göksel Taşçı esnafları yarın da ziyarete devam edecekler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gajo - 3 yıl önce
Secimden sonrada gezecekler mi yoksa sadece secilene kadar mi acaba????
Avatar
hakan - 3 yıl önce
adamın dıbısın kardesım bakara suresıyle dalga gecelere nevsehırde allah ıcın bı ders vermen lazım akpartılı bırı olarak yanındayım
Avatar
Super - 3 yıl önce
Vay mehmet abim sekline kurban Allah yardimciniz olsun
Avatar
urgup - 3 yıl önce
akp olarak oyum sana varol yeter artık bu düzen
Avatar
pehpehpeh - 3 yıl önce
aman iyi sarılın adaylarınıza giderlerse bir 4 yıl göremessiniz özlem cekersiniz....
Avatar
çözüm - 3 yıl önce
çözüm yolları nedir acaba