banner461
banner195

Varol, "Tamam mı yada Devam mı" diyecek...

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir il merkezinde ve çok sayıda ilçe ve kasabada yerel seçimin kaderini belirleyebilecek bir parti. Partide yaşanan belirsizliklerin aday adaylığı başvuru süresi bitiminde belli olması da bekleniyor.

Varol, "Tamam mı yada Devam mı" diyecek...
08 Kasım 2018 Perşembe 11:22

banner143
banner134

Geçtiğimiz yerel seçimlerde olduğu gibi 2019 Mart yerel seçimlerinde de merkez belediye başkanlığını kazanabilecek iki partiden biri olan Milliyetçi Hareket Partisinde en önemli belirsizliklerden biri Mehmet Varol.

MYK üyeliği nedeniyle partinin en öne çıkan isimlerinden biri olmaya devam eden Mehmet Varol’un Nevşehir belediye başkanlığına aday olup olmayacağı sorusunun yanıtı çok büyük bir olasılıkla il başkanı İlhan Kaya’nın açıkladığı gibi 20 Kasım da son bulması beklenen aday adaylığı başvurularının ardından belli olacak.

Şu ana kadar aday adaylığı konusunda ne renk, ne de sır veren Mehmet Varol’un bu siyasi anlayışıyla ne kapıyı bastırdığı, ne de kimseyi küstürdüğü gözleniyor. Şimdi gözler Mehmet Varol'dan gelecek "Tamam mı yada Devam mı" sorusuna vereceğiğ cevaba çevrildi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.