banner461
banner195

Varol'a Nevşehirli Esnaflardan Büyük Destek

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde çalışmalarına bugün Kasaplar çarşısı esnaflarıyla Atatürk bulvarı üzerinde vatandaşlarla kucaklaşıyor.

Varol'a Nevşehirli Esnaflardan Büyük Destek
15 Mart 2014 Cumartesi 13:47

banner143
MHP Başkan Adayı Mehmet Varol Halk Buluşması Devam Ediyor
İlgili Galeriye Git
banner134
Varol, Kasaplar Çarşısı Esnafın Halinden Anlayan Başkan

Başkan Adayı Varol'u
 karşılarında gören esnaflar, “Başkanım 30 Mart’ı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir Nevşehirli olarak Sizinle gurur duyuyoruz.Size seçimlerde Başarılar diliyoruz” dediler.
Nevşehir halkına layık olarak hizmet için çaba sarf edeceklerini söyleyen Başkan Adayı Varol,projelerini anlattı esnaflarla bir süre sohbet etti.   
Gördüğü ilgiden memnun olan Başkan Adayı Mehmet Varol, “Halkımızın ve esnafımızın bize gösterdiği ilgi ve sevgi bizim, hizmet aşkımızı daha da artırıyor. Bizimle beraber olduğunuz bize destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum. İnşallah bu işi birlikte başaracağız.” dedi.


MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, esnaf ile her zaman birlikte,iç içe olduklarını belirterek  birlikte inşallah çok güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi.


Esnafların yoğun ilgi gösterdiği geziye belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili eşlik etti.
Esnaflarla tek tek tokalaşıp hal hatır soran Başkan Adayı Varol, Nevşehirli esnaflara hayırlı işler dileyerek bol kazanç temennisinde bulundular.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halk Adamı - 4 yıl önce
yanındayız yol açık olsun mütevazi insan.