banner461
banner195

Varol’dan Bayanlara Özel Projeler

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un projeleri arasında bayanlara özel iki projede yer alıyor.

Varol’dan Bayanlara Özel Projeler
24 Şubat 2014 Pazartesi 08:49

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un projeleri arasında bayanlara özel iki projede yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde partili kadınlarla toplantıda bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, belediye başkanlığına seçilmeleri halinde ilimizde bayanlara özel projeyi de hayata geçirmeyi planladıklarından bahsetti.

İl merkezinde bütün mahallelere, ya da merkezi mahallelere Hanım Evleri yapmayı planladıklarını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, bayanların bu hanım evlerinde bir araya gelerek sohbet imkanı bulacaklarını ve çeşitli sosyal aktivitelerde bulunabileceklerini söyledi.

Bayanlara özel bir diğer projelerinin Kadın Dostu Evi projesi olacağını da kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, bu proje ile kadınların huzur bulacakları bir ortam oluşturulmasının planlandığını dile getirdi.

Aile içi sıkıntılar yaşayan çok sayıda kadının bulunduğunu ve bu kadınların belli zamanlarda bu kadın dostu evi projesinden yararlanacaklarına değinen Varol, her iki projeye de büyük önem verdiklerini ve seçilmeleri durumunda hayata geçirecekleri ilk projeler arasında bu iki projenin yer aldığını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.