banner461
banner195

Varol'dan Kozaklı İlçesine Teşekkür Ziyaretleri

7 Haziran Genel Seçimlerin ardından Nevşehir'de MHP'nin 13 yıllık özlemini sona erdiren Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol ve MHP İl teşkilatı Teşekkür ziyaretleri için ilçe ziyaretlerine başladı.

Varol'dan Kozaklı İlçesine Teşekkür Ziyaretleri
10 Haziran 2015 Çarşamba 18:17

banner143
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Nevşehir Milletvekili seçilen Mehmet Varol, 7 Haziran seçimlerinin ardından köylere ve ilçelere yönelik olarak teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.


İlk olarak Nevşehir'in Kozaklı ilçesini ziyaret eden MHP’den Milletvekili seçilen Mehmet Varol,önce İlçe teşkilatı ve Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven'le sonrada vatandaşlarla bir araya geldi ve onlara desteklerinden dolayı teşekkür etti. Varol, “Her zaman sözde değil, özde milletin vekili olacağım. Ankara’da her zaman Nevşehirli hemşerilerimin bir kapısı olacak. Onların sorunlarını çözmek, ülkemize ve Nevşehirimiz’e faydalı projeleri hayata geçirmek için çaba harcayacağız. Her zaman vatandaşımızın yanında olacağız” dedi.

Ziyarette MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,Başkan Vekili Eyyüp Öz ve İl Genel Meclis Üyesi Haydar Çiftçi de yer aldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.