banner461
banner195

Varol’un “Hoşgeldin Bebek” Projesi

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, göreve seçilmeleri durumunda sosyal içerikli birçok projeyi de hayata geçirmek istediklerini söyledi.

Varol’un “Hoşgeldin Bebek” Projesi
10 Mart 2014 Pazartesi 19:34

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, göreve seçilmeleri durumunda sosyal içerikli birçok projeyi de hayata geçirmek istediklerini söyledi.

Bu projeler arasında “Hoş geldin Bebek” projesinin de yer alacağını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Varol, özellikle dar ve orta gelirli ailelerin yeni çocukları olduğunda kara kara düşünmekten bu proje sayesinde kurtulacağına dikkat çekti.

Belediye başkanlığına seçilmeleri durumunda belediye bünyesinde kurulacak bir birimin ilimizde yeni doğan çocukları ve ailelerini takibe alacağını, dar ve orta gelirli ailelere destek anlamında bebeklerin bez, mama ve diğer benzeri ihtiyaçlarının belirli bir süre belediye tarafından karşılanacağını söyledi.

Bu ve benzeri projelerin belediye – halk ilişkilerini de kuvvetlendireceğine işaret eden MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Varol, “Sosyal belediyecilik adına yapacağımız projelerden sadece biri olan Hoş geldin bebek isimli projemizin belediyemize çok büyük bir külfet getirmeyeceğini düşünüyoruz. Bu sayede halkımızın dertleriyle dertlenen, onların sıkıntılarına çare olmaya gayret eden bir belediye oluşturmayı planlıyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
iyi bir proje - 4 yıl önce
:)
Avatar
Mehmet varol seven - 4 yıl önce
Başkanım Allah yardımcınız olsun Rabbimiz hırsızlardan nevsehir i kurtarsın
Avatar
molla - 4 yıl önce
başkanım her şeyi düşünmüş
Avatar
x.z. - 4 yıl önce
dar ve orta gelirli aileler kara kara düşünmekten kurtulacak! 10 gün tüm gideri karşılanacak diye okumuştum daha önce sosyal medya aracılığıyla.bırakın bu işleri bana somut nevşehiri geliştirecek projeler hazırlayın. hiçbir adayın da adam akıllı projesi yok.halk ne istiyor diye düşünen yok.mahalle toplantıları için evler mi yapacaksın.başına da bekçi koyman lazım bir tane.çünkü oralar 10 yaşındaki çocukların sigara içmek için kolladıkları yer olur.geceleri sarhoşların esrarcıların mekanı olur 2 sene sonra.şehrin ileri gelen kanaat önderleriyle boşanmalrı azaltacan.kim bu kanaat önderleri.nasıl yapacaklar bu işi 2 cümleyle proje olmaz.eğer oluyorsa ben sana yarına bin tane hazırlayım.
Avatar
ELİF - 4 yıl önce @x.z.
x.z. sen böyle değerli dir kafaya sahipsen git bilal e projeler yap da dolarlari kolayca saklayacak yer bulsun.memlekette uyuşturucuya başlama yaşi 12 olmuş haberin var mi??varsa yoksa zengin için iş yapiyorsunuz ..var mi gariban halki düşünen..yalakaliğin sonu yoktur
Avatar
x.z. - 4 yıl önce @ELİF
uyuşturucudan mı bahsediyorsun mehmet varolun projelerini anlatıığı sayfadaki yorumumu da oku o zaman.yalakalıktan mı bahsediyorsun mhp il teşkilatında başkan ve yetkili düzeyde samimi arkadaşlarım var yalakalık yapacak olsaydım onlara yapardım.sana şunu da söyleyim ben hasan ünver yerine mehmet varol a daha yakınım.daha öncedefalarca sohbet ortamlarında konuşmuşluğumuz var.onlara yapardım yalakalığı.ben ticaret adamıyım.ekonomik istikrar şart istikrar olursa herkesin karnı doyar.madem yorum yazacak kadar internet kullanmayı biliyorsun araştır.son 30 yılda hangi şehir hangi partideyken iktidar hangi partiydi.ben siyaset yapmıyorum ama tek savunduğum şey iktidar hangi partiyse belediyede o parti olmalı işte o zman hizmet olur.mehmet varol nerden bulacak bu paraları.hükümek yardım eder mi sence.sen gaziantep in gelişimini bir araştır bakalım ondan sonra yaz.her zman iktidar hangi partiyse belediyesi de o olmuştur elif hanım.
Avatar
x.z. - 4 yıl önce @ELİF
bu arada gariban halktan kastın ne?ben çok nadir görüyorum gariban.işsizlerden mi bahsediyorsun yoksa.ben çalıştıracak adam bulamıyorum ve bütün işverenlerinde ortak sıkıntısı bu.senin o gariban dediğin cebinde para olmayanlarn cep telefonlarına baktın mı hiç.evet parası olmadığı için lira yükleyemiyor ama o telin değeri en az 1000 tl.
Avatar
halka in! - 4 yıl önce
kadın ve kızlara yönelik proje geliştir başkan. orta gelirliye müjde ver.. imarda kolaylık sağla. yolun açık olsun..