banner461
banner195

Vatan Partisinde İlk Sıra Adayı Yıldız Yazıcı Oldu

Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarının yanında seçim çalışmalarına da ağırlık veren Vatan Partisinde Nevşehir Milletvekili sıralaması belli oldu.

 Vatan Partisinde İlk Sıra Adayı Yıldız Yazıcı Oldu
08 Nisan 2015 Çarşamba 13:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarının yanında seçim çalışmalarına da ağırlık veren Vatan Partisinde Nevşehir Milletvekili sıralaması belli oldu.

Hatırlanacağı üzere hafta sonunda Vatan Partisi İl Başkanlığında 3 Vekil aday adayı arasında sıralamanın belirlenmesi için ön seçim yapılmıştı.

Vatan Partisi Üçüncü sıra aday adayı Elif Murşil’in katılmadığı ön seçime aday adaylarından Yıldız Yazıcı ve Cahit Topuz katılmış ve her iki aday adayı da 15’er oy almışlardı. İki aday arasında oylamanın eşit çıkmasının ardından İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay açıklamasında bu durumun parti genel merkezine bildirileceğini ve kararın genel merkez tarafından verileceğini belirtmişti.

7 Haziran günü akşam saatlerinde Yüksek Seçim Kuruluna Milletvekili aday listelerini teslim eden Vatan Partisinde Nevşehir Milletvekili aday sıralaması Yıldız Yazıcı, Cahit Topuz ve Elif Murşil olarak verildi.

Vatan Partisi Milletvekili adaylarının önümüzdeki günlerde Nevşehir’de siyasi çalışmalarına hız vermeleri bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.