banner461
banner195

Vatandaş Su’dan İcralık Olmayacak

Büyük Birlik Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş, Nevşehir için önemli projeleri olduğunu ve bu projeleri zaman zaman kamuoyu ile paylaşacaklarını dile getirdi.

Vatandaş Su’dan İcralık Olmayacak
27 Aralık 2013 Cuma 09:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş, Nevşehir için önemli projeleri olduğunu ve bu projeleri zaman zaman kamuoyu ile paylaşacaklarını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir merkez belediye başkan adaylarının şu ana kadar ortaya ciddi bir proje koyamadıkları eleştirilerini hatırlattığımız Büyük Birlik Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı Sağlamkardeş, Nevşehir’de halkın su parasını ödeyemediği için icralık olma dönemine bir son vereceklerini söyledi.

Su sayaçlarının ön ödemeli hale getirilmesi halinde vatandaşın su parasını ödeyemediği için icralık olma dönemine büyük bir oranda son verileceğini kaydeden Büyük Birlik Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Sağlamkardeş, ilimiz merkezindeki trafik karmaşasının sona erdirilmesi için ciddi çalışmalarda bulunacaklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşaarlı - 4 yıl önce
yolun acik olsun güzel kardeşim. bu ortam senin yolunu açmıştır. nevşehir kiymetini bilsin.
Avatar
OKUMASINI BİLMİYORSAN YAZMAYACAKSIN! - 4 yıl önce @mehmet
başkan adayı, su sayaçlarının ön demeli hale getirileceğini söylemiş. okuma ve anlama problemin varsa bari yazma!
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
Icralik olmayacak derken bizler kerizmiyiz gununde paramizi yatiralim onlar yatirmasin iciyosan kullaniyosa gununde odeyeceksin kardesim cok guzel bir proje
Avatar
mantıklı - 4 yıl önce
projeyı tam dinlemeden yorum yapmayın bende beyler proje bence son derece mantıklı kontor sistemi yuklediğin kadar kullan yoksa kullanma...