banner461
banner195

Vekil Aday Adayları Eğitim-Bir-Sen’i Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayları Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Ziyaretlerin önemli duraklarından biri de Memur-Sen İl Temsilciliği ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı.

 Vekil Aday Adayları Eğitim-Bir-Sen’i Ziyaretlerini Sürdürüyor
11 Mart 2015 Çarşamba 16:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayları Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Ziyaretlerin önemli duraklarından biri de Memur-Sen İl Temsilciliği ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı.

Geçtiğimiz hafta AK Partili 5 Milletvekili aday adayını ağırlayan Memur-Sen İl Temsilciliği ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığının önceki akşam iki konuğu daha vardı.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ile Eğitim-Bir-Sen Şube Yönetimi, Memur-Sen’e bağlı bazı sendikaların şube başkanlarının katıldıkları ziyaretlerde aday adayları önce kendilerini tanıttılar, sonrasında da AK Parti Milletvekili aday adaylığı ve yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler aktardılar.

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Eczacı Mustafa Açıkgöz ile Feride Bitirim’in konuk olduğu ziyarette Milletvekili aday adaylarına çeşitli sorularda yöneltildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.