banner461
banner195

“Vekil Olursam Akılda Kalıcı İşler Yapacağıma İnanıyorum”

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Nevşehir’de ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilimizi en iyi şekilde temsil etmenin yanında akılcı kalıcı işler yapacağına inandığını söyledi.

 “Vekil Olursam Akılda Kalıcı İşler Yapacağıma İnanıyorum”
05 Mart 2015 Perşembe 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Nevşehir’de ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilimizi en iyi şekilde temsil etmenin yanında akılcı kalıcı işler yapacağına inandığını söyledi.

AK Parti’de gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden sayılı Vekil aday adaylarından biri olan Av. Hüsnü Güneş, Türkiye’nin Turgut Özal, Adnan Kahveci gibi isimleri asla unutmadığını dile getirirken, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Nevşehir siyasetine damga vurabilecek işler yapabileceğini dile getirdi.

Güneş, “Bu ülkenin insanları Turgut Özal ve Adnan Kahveci gibi isimleri asla unutmaz. Keza bu isimler Ülkemizde önemli işlere imza atmış, şahsiyetleri ile de toplumun büyük bir bölümünün beğenisini kazanmış isimler. Allah izin verir de aday gösterilir ve seçilirsem, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Nevşehir’imizi en iyi şekilde temsil etmenin yanında ilimizde akılda kalıcı işler yapacağıma inanıyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sana avukatlık yakışır - 3 yıl önce
sen mesleğine devam et kardeşim.
vekil olacakları halkım içinden seçer
bizlere nevşehir havası soluyan aday lazım