banner461
banner195

Vekil’den İş Adamlarımıza Kapımız Açık Mesajı

NTSO ve NTB Seçimlerinde yaşanan bütün bu olumsuz gelişmelerin ardından Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’in verdiği mesaj önemli. Gizligider, yaşanan sürecin ardından Biz Dün Olduğu Gibi Bugünde Yarında İşadamlarımızın ve Tüccarlarımızın Yanındayız mesajı verdi.

Vekil’den İş Adamlarımıza Kapımız Açık Mesajı
25 Haziran 2013 Salı 10:06

banner143
banner134

 Ankara da yapılması gereken her türlü isteklere ve desteğe hazır olduklarını söyleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider biz bu şehrin hizmet erleriyiz. Tüm seçilmişler ve atanmışlar olarak hepimizin görevi kendi yetki ve sorumlulukları çerçevesinde ilimiz Nevşehir’i çok daha ileriye taşıyacak hizmetleri halkımıza getirmektir.

 

Biz isteriz ki hem odamız hem borsamız Nevşehir için fikir üretsin kendi görev alanlarına dair. İstişarede hayır vardır. Bizler Nevşehir için her türlü katkıyı vermeye hazırız. Gerek ilimizde gerekse Ankara’da tıkandıkları, zorlandıkları her yerde onlara Ak Parti iktidarında her kapıyı acarız İnşallah. Gerek oda gerekse borsa seçimlerinde sağduyu ile harekât eden tarafları ve üyeleri kutluyorum. Oluşan yönetimlerin şehrin bütün seçilmişleriyle ve bürokrasisiyle istişare ederek hayırlı hizmetlere imza atmasını temenni ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.