banner461
banner195

Vekiller ve Ünver Yeni Projelerin Peşinde

Nevşehir’in özlediği, Ak Partinin ilk döneminde hep kamuoyunun gündeminden gitmeyen görüntüler yerini birlik ve beraberliğe bıraktı.

Vekiller ve Ünver Yeni Projelerin Peşinde
30 Ağustos 2013 Cuma 11:06

banner143
banner134

 Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ile Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in sık sık gözler önüne serilen 4’ü bir arada görüntüleri içerisinde memleketine en küçük bir sevgi duyan hemen hemen herkese “Çok Şükür” dedirtiyor.

Kimi zaman bilboardlarda, kimi zaman yerel basın ve yayın kuruluşlarında, kimi zaman basın toplantıları ya da törenlerde hep yan yana görüntülenen Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in fotoğraf ve görüntüleri eskinin kötü anılarını da siliyor.

Nevşehir’de bulundukları zaman zarfında Belediye Başkanlığı makamını Milletvekilleriyle irtibat bürosu gibi de kullanan Ak Partili Nevşehir Milletvekillerinin her defasında ortaya koydukları birlik ve beraberlik görüntüsünün sürmesi vatandaşın en büyük temennisi.

Bu arada son günlerde kamuoyunun dikkatine sunulan bu fotoğraf karesinde Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ve Başkan Ünver’in yepyeni projelerin peşinde olduğu vurgulanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.