banner461
banner195

Vekillerden Nevşehir’e 6 Yeni Ambulans Müjdesi

Nevşehir’de sağlık sektöründeki sorunların çözüm önerilerini her fırsatta dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekillerinden ilimiz için yine müjdeli haberler geldi.Nevşehir'e 6 Yeni Ambulans Müjdesi....

Vekillerden Nevşehir’e 6 Yeni Ambulans Müjdesi
28 Ocak 2013 Pazartesi 17:54

banner143
banner134

 Geçtiğimiz yıl sağlık sektöründe, Ambulans hizmetlerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için girişimlerde bulunan Ak Parti Milletvekilleri ilimizde ambulans sıkıntısının yaşanmaması için bütün imkânların seferber edileceğini belirtmişlerdi.


Nevşehir Milletvekilleri Sözlerini Tuttu!!!

Bu yılın ilk ayından itibaren girişimlerinin sonuca ulaşacağını ifade eden ve ilimizde yaşanan Ambulans hizmetlerindeki aksaklıkların çözümüne yönelik yaptığımız görüşmede, Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri “Ülkemizde iktidara geldiğimiz günden beri her alanda olduğu gibi sağlık alanında da ciddi reformlar yaptık. Nevşehir ilimizde de hemşerilerimizin sağlık hizmetinden sıkıntısız şekilde faydalanması için Sağlık Bakanlığı ile görüşmelerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Bu yılın ilk etabında Sağlık Bakanlığı’ndan ilimize önümüzdeki hafta bir adet 4x2, bir adet 4x4 bir adet de 4x4 kar paletli ambulans Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğümüze hizmet için gönderilecektir. Bu hizmetlere ilaveten İl Özel İdare Genel Sekreterliği’nden Dr.İ. Şevki Atasağun Devlet Hastanesine bir adet ambulans alımı yapılmış, teslimi beklenmektedir. Ayrıca İl Özel İdare Genel Sekreterliğimiz yıl içerisinde bu hizmetlere ilaveten 2 ambulans daha alarak sağlık sektöründe hemşerilerimizin hizmetine sunacaktır” dedi.

Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri, “Hemşerilerimizin daha iyi hizmet alması için girişimlerimize duraksız devam edeceğiz” dedi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SPOT EŞYA - 5 yıl önce
İSTANBUL SPOT ESKİ EŞYA PAZARI
TEL:0539 972 94 53
Online:nuri.ertas@hotmail.com
İstanbul'un Her Bölğesinden Spot İkinci El Beyaz Eşya'larınızı, Spot 2.El Mobilya 'larınızı, Kullanılmış Büro Ofis Mobilyaları'nızı , Eski El Dokuma Halı Kilim'lerinizi, Cafe Lokanta Mazeme'lerinizi, Antika'larınızı Kısaca Satmayı Düşündügünüz Bütün Eşyaları'nızı Yerinizden
Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz
Spot Eşya Alanlar Spot Eşya Alan İkinci el Spot Mobilyalar Spot Beyaz Eşya Alan Yerler 2.El Eşya Alış Satış İkinci El Eşyaİkinci el Beyaz Eşyalar İkinci El Eşya Alanlar Anadolu Yakası 2.El Eşyalar İkinci el Ofis Eşyalar İkinci El Büro Eşyalar İkinci El Eşyalar Avrupa Yakası 2.el Eşya Alan Yerler Firmalar İstanbul 2.El Eşya Pazarı İkinci el BuzDolabı Alanlar Spot Çamaşır Makinası Alım Satım Yeri İkinci El Ev Eşyası Alınır Satılır Kullanılmış bulaşık Makinesi Alanlar Ofis Eşya Alanlar Büro Mobilya Alanlar Antika Alanlar Antika Eşya Alanlar , İkinci el Lcd Plazma Tv Alanlar Kullanılmış Eşya Alanlar Eski E
Avatar
SAYIN VEKİLLERİMİZ - 5 yıl önce
daha büyük hizmetlerinizi dört gözle bekliyoruz.
Avatar
Yusuf Harbi - 5 yıl önce
yaff moderatör kardeşim.
bu vekillerimiz nerede neyin sözünü verdiler, ne vaadlerde bulundular. arada bize hatırlatırsanız iyi olur. sözler çok olunca unutuyor insan.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
değerli arkadaşlarım ilçelerde 1 er adet ambulans kalmış nevşehir ilde ise kazalı olanlar var heke ayrılan var şuan faal il merkezinde ve ilçe merkezlerinde kaçar adet ambulans görev yapıyor yazarsınız herkes aydınlanır.
Avatar
harbi lazım sana yusuf - 5 yıl önce @Yusuf Harbi
niye sen gerizekalımısın hatırlatcak biri sana..