banner461
banner195

Yanar: AK Parti bir okuldur

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar, "AK Parti, gençleri geleceğe hazırlayan bir okuldur" dedi

Yanar: AK Parti bir okuldur
14 Ağustos 2014 Perşembe 20:13

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar, www.fibhaber.com a yaptığı açıklamada;"AK Parti, gençleri geleceğe hazırlayan bir okuldur" dedi....

Kutlu Olsun...!


Milletin Partisi AK Parti, 13 Yaşında...

AK Parti Gençlik kolları Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar açıklamasında; Bugün 14 Ağustos 2014 Partimizin kuruluşunun 13.yılı... Öylesine anlamlı bir günde 13.Yaşını kutluyoruz ki Çünkü; "Bugün Yeni Türkiye'nin Doğum Günüdür. Tüm Dava arkadaşlarıma,Oyları ve sonsuz güvenleriyle Tüm Vatandaşlarımıza Gayretlerinden ve Desteklerinden Ötürü Teşekkür Ederim... Milletin partisi AK Parti 13 Yaşını kutladığı bu anlamlı günde partimizin Ülkemiz Milletimiz ve tüm partimize gönül veren dava arkadaşlarımıza Hizmet yolunda Durmaksızın kutlu olmasını diliyorum.


Bu vesile ile Cumhurun Başkanı, Recep Tayyip ERDOĞAN Cumhura ve Ülkemize Hayırlı Olsun...


AK PARTİ İLE BÜYÜDÜK...
AK Parti'nin 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarının mimarının gençler olacağını söyleyen Yanar, "Çok çalışacağız, disiplinli olacağız, bizlere verilen görevleri eksiksiz yerine getireceğiz, toplantılarımızı aksatmayacağız. Bunları uyguladığımız zaman yeterli donanıma mutlaka sahip olacağız.

2023, 2053 ve 2071 yıllarının mimarları olacak olan bizlere bu imkanları fazlasıyla sunan parti AK Parti'dir. Bu anlamda AK Parti, gençleri geleceğe hazırlayan bir okuldur. Gençlerimiz AK Parti'nin kuruluşundan itibaren siyasette olan gençler değildi ya da AK Parti'den önceki Türkiye'nin durumunu bilen gençler değildi. Çünkü AK Parti kurulduğunda aramızda olan gençler en fazla 12-13 yaşındaydı. Bugün AK Parti ile birlikte büyüdünüz, AK Parti ile birlikte hayata hazırlanıyorsunuz. AK Parti ile birlikte, AK Parti'nin Türkiye'ye dair yapmış olduğu hizmetlerle birlikte yaşantınıza devam ediyorsunuz. Her zaman söylüyorum, siyasi partilerde sadece Türkiye'de değil, dünyanın neresinde olursa olsun en şanslı gençlik, en rahat gençlik AK Parti gençliğidir" diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Geleceğin Milletvekili bu adam - 4 yıl önce
gençlik kolları başkanlığı bi insana bu kadar mı yakışır yaaa
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
şimdi genç başkana 3 soru soracam akparti ile büyüdük diyor. neyse ağzı olan konuşuyor.
Avatar
TAYYİP'Çİ - 4 yıl önce
reklam peşinde koşan,gösteriş meraklısı,allah rızası ve memleket menfaatleri için değilde kendi menfaatleri için çalışan gençlik kolları başkanı ve genç vekil artık rüzgarından yararlanabileceğiniz büyük ustada yok.bakalım akıbetiniz ne olacak.
Avatar
HAK DAVA - 4 yıl önce
bu hak dava i̇lelebet dai̇m olacaktir kardeş..hazimsizliğin varsa gi̇t de bi̇ soda i̇ç i̇yi̇ geli̇r..
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
çok merak ettim. ^^hak dava^^ yazan arkadaşa akpartinin programını,tüzüğünü ve teşkilat yapısını bilirmisin. ne kadar süre hangi sorumlulukları aldın? kaç kapı çaldın? sitede yorum yazarak hak dava diyorsun?
Avatar
ak genç - 4 yıl önce @TAYYİP'Çİ
kim menfaatinin peşinde koşuomuş? sen mustafa başkanı ne kadar tanıyosun da burdan ahkam kesiyosun
Avatar
Atakana - 4 yıl önce
Sitedeki her habere maydonoz oluyorsun, ismini yaz da adam gibi o zaman da böyle konuşabilecek misin, bay hazımsız, tabi yerse..
Avatar
CENGİZ HİÇYILMAZ - 4 yıl önce
gençlik kollarını eleştiren kardeşim. sana bir atasözü hatırlatmak isterim yatan aslandan gezen tilki herzaman daha bilgili ve faydalıdır. hatta bir atasözü daha hatırlatıyım boynuz sonradan çıkar ama kulağı geçer. bu bir sevdadır, davadır.