banner421
banner461
banner195

Yanar : Gençliğimizin Bayramı Kutlu Olsun ... !

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. M. Rauf Yanar 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yanar : Gençliğimizin Bayramı Kutlu Olsun ... !

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. M. Rauf Yanar 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Yanar'dan 19 Mayıs Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıktığı günün Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğe attığı en büyük adım olduğunu belirten, Yanar, aynı zamanda bu günün Türk Gençliği’nin bayramı olduğunu söyledi.


Yanar, mesajında, “19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışı Türkiye Cumhuriyeti’nin hem başlangıç tarihi hem de bu milletin geleceğe doğru yürüdüğü ilk adım olarak tarihe geçmiştir. Türkiye Cumhuriyeti bu milletin hür ve özgür iradesinin bağımsız yaşama azminin ortaya çıkardığını en büyük değerdir. Bu gün artık günümüzde geleceği inşa eden, dünyada örnek bir ülke olan konumuna geldik. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği muasır medeniyetler seviyesine geldik ve daha ilerisini gençlerimizle hedefliyoruz. 19 Mayıs tarihi ülkemiz için yalnızca bir cumhuriyetin kurulması değil ülkemizin geleceğe attığı bu adımlar artık günümüzde geleceğe koşarak gittiğimiz adımlar olmuştur. Gençlere sunulan bu bayram ve çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan tarihleri tesadüfen belirlenen tarihler değil bu milletin kaderinin tayin eden tarihlerdir.
Dünyada yalnızca çocuklara ve gençlere armağan edilen bayramlar aynı zamanda çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği yazan tarihleri olarak günümüzde de devam etmektedir. Artık Türkiye Cumhuriyeti geleceği hayal eden değil geleceği inşa eden, dünya politikalarına yön veren, her alanda lider ülke konumuna gelmiştir. Birlikte ve el ele vererek ülkemizi gelecek yıllara gelecek nesillere taşıyacağımız ülkemiz ve milletimiz kendisini Türk Gençliği’ne emanet etmiştir. 19 Mayıs yalnızca gençliğin değil aynı zamanda geleceğin bayramıdır.

Türk Gençliği milletin geleceğini tayin edecek bir nesildir. Güvenle ve istikrarla geleceği gören gençliğimizin bayramını kutluyor, bu uğurda başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, canlarını veren aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Gençliğimizin bayramı kutlu olsun” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mavuş - 3 yıl önce
yasin güneşin hazırladıgı gençlik ordusu ilhan abimim oğlu mustafamla dagları deldi maaşallah..