banner461
banner195

Yardım Dağıtımı Tamamlandı

Nevşehir Ülkü Ocakları Ramazan ayı münasebetiyle fakir ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım seferberliğini tamamladı.

Yardım Dağıtımı Tamamlandı
05 Ağustos 2013 Pazartesi 12:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları Ramazan ayı münasebetiyle fakir ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım seferberliğini tamamladı.

Ramazan ayı öncesinde belirlenen ailelere Nevşehir’deki esnaf ve iş adamlarının destekleriyle toparlanan gıda maddeleri bizzat evlerine kadar ulaştırıldı.

Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici, “Ramazan ayı nedeniyle daha önceden belirlediğimiz ve ihtiyaç sahibi olan ailelerimize bu mübarek ramazan ayında gıda yardımında bulunalım istedik. Bu nedenle Nevşehirli esnaflarımız ve bazı iş adamlarımızın da katkılarıyla toparladığımız gıda maddelerini onları rencide etmeden bizzat evlerine kadar ulaştırdık. 100 dolayında ailemize yardım ulaştırdık. Yardımlaşmanın ve manevi duyguların doruğa çıktığı bu ayda Nevşehir Ülkü Ocakları olarak bizde yardıma muhtaç insanlarımıza el uzatalım istedik. Yardımların temininde bizlere destek olan esnaf ve iş adamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
faik - 5 yıl önce
bu moda hiç iyi olmadı bir gün muhtaç duruma düşerseniz ve birileride sizin evinize yardım poşeti getiripte kapınızı çalınca 16 yaşında kızınız veya 12 yaşında oğlunuz kapıyı açarda baba bizede yardım poşeti geldi derse ozaman ha ölmüşün hada yaşamıssın.sizler insanı yaşatmak yerine öldürüyosunuz.keşke kimsenin haberi yokken o babaya para verseydiniz.. sizede aracılık yapıp boy boy foto koyanlarada yazıklar olsun..
Avatar
hamza - 5 yıl önce
Bu yorumu yapma geregini neden hissetiniz bilmiyorum faik bey birde acaba bu yardimlari yapan baska kuruluslarida elestirebildinizmi yoksa sadece ulku ocaklarina has bir davranista bulundunuz.
Avatar
faik - 5 yıl önce
bizde ülkücüyüz doğruyu her yerde söyler ülkücüler..ama biz eski toprak ülkücüleriz.
Avatar
Abdullah Şimşek - 5 yıl önce
helal olsun yahya başkan