banner461
banner195

Yaşar Türkkan Ortahisarda 5. Aday Adayı Oldu.

Ortahisar beldesinde seçim hareketliliği, aday adaylığı müracaatlarının son gününde de sürdü. son aday adayı Yaşar Türkkan oldu.

Yaşar Türkkan Ortahisarda 5. Aday Adayı Oldu.
01 Kasım 2013 Cuma 18:53

banner143
banner134

 Ortahisar beldesinde seçim hareketliliği, aday adaylığı müracaatlarının son gününde de sürdü. son aday adayı Yaşar Türkkan oldu.

Öğleden sonra Ak parti ilçe teşkilatına glen Türkkan, Başvuru dilekçesini İlçe başkanı Ahmet Koçak’a teslim etti.

Ürgüp GazetesiKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hoca - 5 yıl önce
işte bu adam yapar başkanlığı..tam isabet muhtar..yola devam..
Avatar
ayıp ettin dayısı - 5 yıl önce
ayıp ettin dayısı sen nası dayısın yiğeninin arkasında durmak varken rakip olunurmu semih ramazan adaylığını açıklarken aklın nerdeydi aferdesiniz ama buna ... yarışı derler
Avatar
hacabi - 5 yıl önce
muhtar yolun açık olsun valla cesursun ,hizmetin var,herkese iyilik ettin,koştun,hakkındır.inşallah kazanırsın..ayrıca semih efendi kendi şirketini batırdı sıra ortahisaramı geldi?asıl o çekilmesi gerek..daha dünkü..
Avatar
KAPADOKYA - 5 yıl önce
mevcut aday adayları içerisinde dürüstlüğü, mertliği ve yardımseverliğiyle hemen ön plana çıkıveriyor.işte ortahisarımızı temsil edecek belediye başkanımız..bütün desteğimizle arkanızdayız yaşar bey..başarılar..hayırlı olsun.
Avatar
ortahisar sevdalısı - 5 yıl önce
muhtar bütün ortahisar senin yaptıklarını biliyor..allahda biliyor..bu adaylar içinde en layık adam sensin başkanlığa..inşallah kazanırsın..bütün gücümüzle senin için çalışacağız..
Avatar
muhtar sarı dayı - 5 yıl önce
medeni cesaretinizden dolayı tebrik ederim ortahisar kasabasına ve halkına büyük bir fırsat gözden kaçmayacak yaşar muhtar kendini ispatlamış bir şahsiyetdir ortahisar süpriz e oynarsa kayıp eder
Avatar
deliiiiiiiii - 5 yıl önce
muhtarım allah yolunu acık etsin insallah ortahisar bi başkan görsun muhtarlıkta zengin fakir demeden herkezin işini yaptın koşturdun allah yardımcın olsun hep senin leyiz
Avatar
uğur - 5 yıl önce
kesinlikle yanlış tercih.