banner461
banner195

Yeni Başkan Belli Oluyor…

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'in Danışmanlarından Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş'in görevi bırakmasıyla yerine atanacak isimin bugün yarın kamuoyuna açıklanacağı bildirildi.AK Parti Nevşehir Gençlik Kollarında şimdi tüm Gözler Genel Merkeze çevrilmiş durumda...

 Yeni Başkan Belli Oluyor…
02 Temmuz 2013 Salı 16:49

banner143
banner134

 AK Parti Genel Merkezinin Bu hafta sonuna kadar AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanını açıklaması bekleniyor.

Gözler AK Parti Genel Merkezine çevrilmiş durumda...Bu hafta sonuna kadar Yeni Gençlik Kolları Başkanın belli olması bekleniyor.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Atama ile gelecek yeni Gençlik Kolları Başkanlığına dört aday bulunuyor.İşte o isimler:

Selçuk Cingitaş

Osman Polatçelik

Sabri Şenyüz

Mahmut Uluer
Birkaç gün içerisinde konuya ilişkin bir basın toplantısı ile yerine görevlendirilecek genç bir isim ile devir teslim töreni de yapmayı düşünen Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş’in yerine atanacak ismin gençlik kolları başkanlığında yeni bir yapılanmaya gitmesi de bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adnan - 5 yıl önce
selçuk cingitaş bu yola baş koymuş bu çilenin cefasını çekmiş emeğini esirgememiş bir arkadaşımız olarak gençlik kolları başkanlığına gerçekten yakışır.başkan olarak görmek istediğimiz kişi selçuk cingitaş'tır.
Avatar
Ak genç - 5 yıl önce
Bu davaya sadece gönlünü değil başınıda koymuş bir yiğit gerek bu davaya menfaat ve cıkar düşkün insan değil gerekirse menfaat ve çıkarlarını bu dava için elinin tersiyle itebilen bir yiğit gerek şahsi ve çevremdeki duyumlarımla selçuk cingitaşı bu davaya yakışan en iyi isim olarak görüyoruz Allah yar ve yardımcısı olsun inşaAllah..
Avatar
derin partili - 5 yıl önce
selçuk cingitaş en uygun isimdir. yıllardır hizmet eder işi bilir. çevresi geniş. ak partiye yakışır bir kişilik. hiç düşünmeyin beyler....
Avatar
erkut GÖKÇEK - 5 yıl önce
mahmut uluer kardeşimize çok yakişir.
Avatar
? - 5 yıl önce
mahmut uluer beyfendi kaç gün partiye gelmişte adaylığını koymuş...
Avatar
ak partili - 5 yıl önce
danışman olan ve halende resmiyette başkan olan yasin güneş ak parti gençlik kollarına nevşehir de iyi bir noktaya ulaştırmıştır. ondan sonra yerine gelecek arkadaşda donanımlı kişilikli bir başkan olması lazım. 3 arkadaş parti için emek harcamış kaliteli isim ama mahmut uluer partiye resmi olarak üyemi önce onu sormak lazım. parti için ne kadar hizmet etmiş kaç gün partiye gelmiş, ne zaman parti bayrağı asmış sormak lazım sonra da o makama yakıştırmak lazım ???
Avatar
Ürgüplü - 5 yıl önce
sizin davanız mı var? kendinizi ülkücü hareket vs ile karıştırıyorsunuz heralde. gerçi ülkü ocaklarına felan özendiğiniz belli ama yapmayın kendinizi komik duruma düşürmeyin. daha tarihi olmayan partinin gençlik kollarının davası ne olacak, rant ve çıkardan başka.