banner461
banner195

Yeni Seçim Broşürü Hazırlanıyor

AK Parti Nevşehir’de geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi son derece sistemli bir seçim çalışması yürütüyor.

 Yeni Seçim Broşürü Hazırlanıyor
16 Nisan 2015 Perşembe 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir’de geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi son derece sistemli bir seçim çalışması yürütüyor. Öyle ki, tüm teşkilatların görev aldığı seçim çalışmalarında bir yandan seçim gezileri koordine edilirken, öte yandan seçim sürecinde vatandaşlara ulaştırılacak materyallerin hazırladığı da bütün bir süratle devam ediyor.

Yıllarca gazetecilik mesleğinden geçimini sağladıktan sonra 2004 Yılından itibaren Nevşehir’in Belediye Başkanı olan Hasan Ünver’in de başkanlığında yapılan çalışmalarda 7 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti’nin Nevşehir’de son dönemlerde yaptığı önemli yatırımlar ve çalışmalar ile ileriki günlerde hayata geçirilmesi planlanan yatırımların yer aldığı bir seçim beyannamesi de hazırlanıyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider’in danışmanlarının da görev aldığı çalışmalarda İlmimizde AK Parti tarafından son dönemlerde yapılan TÜİK Binası, Külliye, Yeni adliye sarayı gibi devasa yatırımların ilimize nasıl kazandırıldığı da vurgulanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vefa - 3 yıl önce
tüm desteğimiz ebubekir için 3-0
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Önceki broşürdeki vaatlerinizi yerine getirin sonra yenisini hazırlarsınız karasoku kentsel dönüşüm yalan oldu galiba....
Avatar
zor - 3 yıl önce
inanın bu sefer çok zor. eğer mhp oylarını %0,75 artırdıysa ki daha fazla artırdı 1 milletvekilini alır. bu kez mehmet varol farkıda var.
Avatar
ebubekir - 3 yıl önce
3-0 inşallah tüm destek Ebubekir bey için.Şunu kafanıza koyun yeni tokiyi alan işini garantiler.Bu da Ak partinin 3_0 olacağını ortaya koymakta.
Avatar
Gülşehirli - 3 yıl önce
2011 de onun için kapı kapı gezenlere 2014 de o Ebubekir onlara ne yaptı acaba keser döner sap döner gün gelir hesap döner.Birde şu kafasını biraz aşağı indirsin ve insanlara tepeden bakmasın
Avatar
mhp - 3 yıl önce
Mehmet varol inşallah
Avatar
ğüle sevdali - 3 yıl önce @ebubekir
ebu bekir karhen cani ğönulden ak parti anlata bildimmi
Avatar
Ebubekir - 3 yıl önce
Yerel seçim değil bu yeni TOKİ'nin bi Önemi yok Kozaklı var Gülşehir var Derinkuyu var Avanos var Hacıbektaş var Ürgüp var Acıgöl var daha saymaya da gerek yok