banner461
banner195

Yeni Sezonda Öğrenci Sayısı 60 Olacak

Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanlığının yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte Üniversite öğrencilerine vereceği burs sayısı 60 dolayında olacak.

Yeni Sezonda Öğrenci Sayısı 60 Olacak
28 Ekim 2013 Pazartesi 12:24

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanlığının yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte Üniversite öğrencilerine vereceği burs sayısı 60 dolayında olacak.

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının yanında Sivil Toplum Örgütlerinden elde edilen yardımların yanında her hafta düzenli olarak yapılan mantı ve gözleme etkinliğinden elde edilen gelirin aktarıldığı öğrencilere burs seferberliğine bu yıl da devam edeceklerini kaydeden Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay, geçtiğimiz yıl 53 öğrenciye verilen karşılıksız bursun bu yıl yine 60 dolayında öğrenciye verileceğini belirtti.

Ayda 100, 3 aylık olarak 300 TL Üniversite öğrencilerine aktarılan burs imkanının büyük bir titizlik içerisinde yapılan araştırmaların sonucunda verildiğini kaydeden Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay, belirlenen öğrencilere bu aydan itibaren burslarının verilmeye başlandığına değindi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dantelci - 4 yıl önce
sınıfta ders anlatmayıp ördüğün dantelleride sat fatma hanım