banner461
banner195

Yerel seçimler yaklaştıkca Aday adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı

2014 Yılında yapılacak olan mahalli seçimlerde bulundukları bölgeden Belediye Başkanlığını düşünen isimler birer birer ortaya çıkmaya başladı....

Yerel seçimler yaklaştıkca Aday adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı
21 Haziran 2013 Cuma 12:56

banner143
banner134
Turhan Kaymaklı Belediye Başkanlığına Aday Mı?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Süt Birliği Başkanı Mehmet Turhan, Merkeze bağlı Kaymaklı belediyesi başkanlığına aday olacak.

Edinilen bilgiye göre, Nevşehir’in 3 bin üyeli en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Süt Birliği Başkanı Mehmet Turhan, doğup büyüdüğü Kaymaklı kasabasına hizmet etmek amacıyla yakın eş, dost ve çevresinden belediye başkanlığına aday olması yönündeki telkinleri değerlendiriyor.

Şimdilik açıkça adayım demeyen ancak konuyla ilgili çeşitli görüşmelerde bulunduğunu öğrendiğimiz Süt Birliği Başkanı Mehmet Turhan’ın konuyla ilgili net kararını çok yakın zamanda vereceği belirtiliyor.

Gülşehir Belediye Başkanlığına Adayım

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent kasabasının üç dönemdir belediye başkanlığını yapan Mustafa Arıkan, Gülşehir Belediye Başkanlığına aday.

İlimizde nüfusu 2 binin altına düşen belediyeler arasında yer alan Gümüşkent belediye başkanlığına tekrar aday olamayan Mustafa Arıkan, yıllardır son derece yakından takip ettiği ve sorunlarını bildiği Gülşehir belediyesine başkan adayı olacağını açıkladı.

İlçenin son yıllarda bir türlü çözüm bulunamayan sorunlarını çözmek amacıyla Gülşehir belediye başkanlığına aday olduğunu belirten Gümüşkent Belediye Başkanı Mustafa Arıkan, 3 dönemdir Gümüşkent belediye başkanlığında edindiği tecrübenin de katkısıyla İlçenin yumak haline dönüşen sorunlarının çözümü için belediye başkanlığına aday olacağını söyledi.

Taşkın, Nar Belediye Başkanlığına Aday

NEVŞEHİR(MHA) 2014 Mart ayında gerçekleştirilecek olan Mahalli idareler seçimlerine 8 ay kala belediye başkan aday adayları da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Mevcut Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş’un tekrar adaylığına kesin gözüyle bakılırken belediye başkanlığı için yeni yeni isimler de kamuoyunun gündemine düşmeye başladı.

Bu isimlerden biri de halen il Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay’ın özel kalem müdürlüğünü yapan Aydın Taşkın.

Şimdilik nabız yoklan Aydın Taşkın’ın önümüzdeki günlerde Nar kasabası belediye başkanlığı için adaylığını resmen açıklaması bekleniyor.

Bu arada Nar belediye başkanlığı için şu an 5 aday adayının daha isimleri gerek kasabada, gerek kasaba dışında konuşulmaya da devam ediyor. Anlaşılan o ki, Nar belediye başkanlığı aday adaylığı yarışı bu seçimlerde oldukça çekişmeli geçecek.


FİB Haber Merkezi Nevşehir de Yerel Seçimler için nabzını tutmaya devam ediyor.Belediye Başkan adaylarını sizlerle günbe gün tanıtmaya devam edeceğiz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AYAK OYUNU - 5 yıl önce
orası kaymaklı süt birliği değil süt birliğinde yapılan ayak oyunları kaymaklıda sökmez şunu çok iyi biliyorum ki kaymaklıda süt birliğindeki olan yalakalar olmayacaktır ve bunuda bekleyip göreceğiz.
Avatar
altay - 5 yıl önce
olabilir . tabi ilerleyen zamanlarda kimler çıkar bilemem ama . kaymaklının yine doğru bir bşkan bulabileceğini düşünmüyorum . çünkü iyi yönetilememek o memleketin kaderi . i̇yi eğitim almış kişiler yetişmediği sürece zor halit gider mehmet gelir aynı tencere tava
Avatar
kaymaklı50 - 5 yıl önce
kısa sürede kaymaklı için büyük projelere ve hizmetlere imza atan sayın halit başkanın karşısına aday olacaklarını zannetmiyorum.siz ihtimal veriyormusunuz değerli fib haber..
Avatar
ali - 5 yıl önce
süt birliği başkanı mehmet turhan , zamanında kaymaklıda mahalle muhtarlığı için olumsuz bir deneyim yaşamıştır.belki muhtarlıkta aldığı oy kadar bir oy alabilir.gerisi teferruat.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
mehmet turhan mı ..hı hı
Avatar
kapadokyalı - 5 yıl önce
kaymaklı halkı memleketine hizmet edeni çok iyi biliyor.durmak yok hizmete devam halit başkanım.
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
bizlere önemli olan uçhisar kasabası.akp liyim akp den 10.yılımız heba ettiler.dediğimiz dedik olacak. biz seçeriz biz belirleriz işlerini bırakalım bu sefer allah rızası için.zaman kayboluyor.uçhisar başkanında iktidar güünü göremedik.şimdi 2014 için akp den adam gibi adam seçelim lütfen.halkın iradesi karışsın.bireylerin iradesi ile gene olmasın
Avatar
osman - 5 yıl önce
mehmet turhan haddini bilir öyle şeylere kalkışmaz.