banner461
banner195

“Yeter ki Zihinlerde Engel Olmasın”

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

 “Yeter ki Zihinlerde Engel Olmasın”
06 Ocak 2015 Salı 18:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

SP Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaretinde Dernek başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Ziyarette konuşan SP Kadın Kolları Başkanı Selvi, “Engellilerimizin topluma kazandırılmasına parti olarak önem veriyoruz. Onların da toplumun birer parçası oldukları fikrini kimse inkar edemez. Bizce engel zihinlerde olmadıkça aşılamayacak türden değil. Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğimizin ilimizde engelli Vatandaşlarımızın topluma adapte olabilmelerine yönelik çalışmalarını destekliyoruz ve her zaman onların yanında olmaya da devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Dernek Başkanı Erol Mutlu, Saadet Partisi kadın kolları heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, dernek hizmet binası içerisinde süren Rapido kursu hakkında da bilgiler aktardı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.