banner461
banner195

Yetişir'den Nevşehir Emniyet Müdürü Kalayoğlu'na Teşekkür

Yetişir'den Nevşehir Emniyet Müdürü Kalayoğlu'na Teşekkür artık stada su sokuluyor ama... Nevşehirspor'un Genç Meteris Taraftarlar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir yaptığı açıklamasında geçtiğm

Yetişir'den Nevşehir Emniyet Müdürü Kalayoğlu'na Teşekkür
15 Ekim 2015 Perşembe 17:10

banner143
banner134
Nevşehirspor camiamıza Taraftarımıza duyrulur...  Nevşehirsporumuzun Maçlarında daha önceki uygulama ile Gazi stadına hepimizin bildiği Su alınmıyordu. Bu sıkıntılardan dolayı yani saha içine atılmasından dolayıdır geçen hafta bu konuyu bizzat Emniyet Müdürümüzü ziyaretimde dile getirip konuşmuştuk. Sayın Müdürümüzde gereken yerlerle görüşüp bu konuyu halledip tarafımıza bizzat bildirdi .
Artık sahaya girerken küçük Suyu getirip kapağını alarak stada girilecektir ,yani öyle içeri alınacaktır .

Fakat şunu özellikle ifade etmeliyimki, ben taraftarlarımıza güvenerek ,
sahaya hiç bir şekilde su pet şişe atmamak şartıyla güvence vererek Emniyet Müdürümüz Metin Kalayoğlu'na söz verdim . Bu iyiniyetlerin su istimal edilmemesini rica ediyorum.

Unutulmamalıdır ki, Sahaya atılacak her türlü cisim yeni spor yasası çerçevesinde değerlendirilerek, hem taraftarlarımız hemde Şampiyonluk yolundaki takımımız için ceza anlamı taşıyor.

Bunu herkes iyi düşünecek, aksi bir durum söz konusu olursa yani sahaya su pet şişe atılırsa eğer tekrar bu Su uygulaması kalkacaktır, suyla taraftar stadlara alınmıyacaktır. Bunun en büyük bedelini bizler yani genç kardeşlerimiz ödeyecektir. Bu konuda sizlerden ricamız elinizi vicdanınıza koymanızdır bu konuya özellikle dikkat etmemiz gereklidir bütün spor severlerimize özellikle duyurulur.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.