banner461
banner195

Yiğit Usta Olabilecek mi?

Nevşehir Merkeze Bağlı Kavak beldesi Belediye Başkanı Celal Yiğitin örnek çalışmalarıyla özellikle son iki dönemde Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli cazibe merkezleri arasında yerini aldı.

Yiğit Usta Olabilecek mi?
21 Mart 2014 Cuma 16:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze Bağlı Kavak beldesi Belediye Başkanı Celal Yiğitin örnek çalışmalarıyla özellikle son iki dönemde Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli cazibe merkezleri arasında yerini aldı.

Önce Doğal Depoculuğun Bölgede Merkez haline dönüşmesi, Sarı Taş ustalığının Kavak kasabasıyla markalaşarak Başta Uçhisar, Göreme, Ürgüp, Avanos Mustafapaşa olmak üzere Taştan ekmeğini çıkaran en büyük ticari yapı üssü olarak parmakla gösterilir hale gelen kasabada, Kavaklı Vatandaşların Hastalığında Sağlığında, Düğününde Cenazesinde her zaman adeta 24 saat bizzat kendi sürdüğü aracıyla Acil servis görevi görerek halkın sevgisi toplayan Celal Yiğit, Ustalık dönemine hazırlanırken Kavaklı hemşerilerinden büyük destek görüyor.

Yiğit, AK Partiye, yuvasına dönmüş olmanın büyük mutluluğu ile Ustalık dönemi için Hedef 2023 Kavak Beldesi için projelerini hazırladı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.