banner461
banner195

Yıllar Ondanda Çok Şeyler Götürdü

10 Yıllık belediye başkanlığının ardından bir 5 yıl daha hizmet için Nevşehir halkından görev isteyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3 yılda fiziki açıdan büyük bir değişime uğradı.

 Yıllar Ondanda Çok Şeyler Götürdü
17 Mart 2014 Pazartesi 18:11

banner143
banner134

 Yıllar Ondanda Çok Şeyler Götürdü

NEVŞEHİR(MHA) 10 Yıllık belediye başkanlığının ardından bir 5 yıl daha hizmet için Nevşehir halkından görev isteyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3 yılda fiziki açıdan büyük bir değişime uğradı.

90 bine ulaşan nüfusu ile Nevşehir’e geçtiğimiz 10 yıllık sürede önemli hizmetler kazandıran, Partili partisiz bu ilde yaşayan büyük bir kesimin takdirini toplayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bırakın yaptıkları ya da yapamadıklarını 2011 Yılından bu yana çok ciddi oranda kilo verdi.

2011 Yılında Valilik önünde düzenlenen Ahilik Haftası etkinliklerinde konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in fotoğrafında oldukça kilolu ve heybetli görünüşü dikkat çekiyor. 2014 Yılına gelindiğinde yine aynı törenlerde konuşan Başkan Ünver ise, adeta süzülmüş, kilolarından kurtulmuş ve 51 Yaşın verdiği olgunlukla mikrofonda Protokole hitap ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YALAN - 4 yıl önce @lambaya püff de
resmi yerlere muhakkak randevu ile gidilir.hasan beyde bunlara dikkat eden bir başkan.memlekete çok
hizmet etti inşallah yine kazanacak bir daha bi daha hasan paşa diyoruz...
Avatar
akif tuncay - 4 yıl önce
öncelikle nevşehirin tarihi bölgesini hangi gerekçeyle yıktılar. restore edilip şehir cazibe merkezi olamazmıydı?kapadokyanın göbeğindeki tek şehir ve tüm turistler,yerli olanlar dahil transit geçiyor.yıkarak değil varolanı koruyp restore ederek gereken ilgiyi görürdü.bu durumdan herkes sorumlu ve kimsenin umursadığı yok..
Avatar
YALAN - 4 yıl önce @lambaya püff de
resmi yerlere muhakkak randevu ile gidilir.hasan beyde bunlara dikkat eden bir başkan.memlekete çok
hizmet etti inşallah yine kazanacak bir daha bi daha hasan paşa diyoruz...
Avatar
lambaya püff de - 4 yıl önce
ne yaptı arkadas bu adam belediyeye giriyoruz randevu alıp konuşamıyoruz kim taktir etmiş anlamsız herkese bi yerden zarara uğratıy 10 senedir belediye başkanı iyi yada kötü ama artık gitsin yerine başka biri gelsin
Avatar
kolay degıl - 4 yıl önce
ben hasan beyı desteklemedım ama kolay degıl bır sehre baskan olmak
Avatar
NURİ - 4 yıl önce
fotoğrafa bakarak mi bu sonuca geldi̇z, yoksa si̇z böyle görüktüğüne bakmayin mi demek i̇stedi̇ni̇z.
Avatar
havası suyu - 4 yıl önce
hep havasına suyuna suç buluruz.nevşehir insanı içerisinde dedikodusunu yapar.hiç bir zaman birlik sağlayamaz.ondan sonrada sızlanır.evladına sahip çıkmaz,arkasından atar,arkasından gider.kendi arasında destekler ortaya çıkıp desteklemeye korkar.bundan dolayıda birileri karar verir.bu memleketin kaderi budur.
Avatar
salvador - 4 yıl önce @YALAN
resmi yerlere randevu alınır da gidilir şimdi sen demesen bunu bilmiyorduk. belediye başkanı dediğin adam adam olsa a b c parti ayırtmaz nevsehir halkından birisi der ve verir randevusunu ama adamdan istenir randevu