banner461
banner195

Yılmaz ve Yürekli’den vekillere hayırlı olsun ziyareti

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ve Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yılmaz ve Yürekli’den vekillere hayırlı olsun ziyareti
15 Aralık 2015 Salı 22:10

banner143
banner134
Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ve Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e makamlarında ayrı ayrı ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar dilediler. 

Belediye Başkanları Yılmaz ve Yürekli, 1 Kasım genel seçimlerinde göreve seçilen Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’i TBMM’de makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Ziyarette Beldelerinin eksiklikleri ve ihtiyaçlarını milletvekillerine ileten Belediye Başkanları Yılmaz ve Yürekli’ye Özkonak Beldesi AK Parti Belde Başkanı Nuri Özkan’da eşlik etti.

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ve Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli, ayrıca Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz'ı da makamında ziyaret ederek Hayırlı Olsun dileklerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.