banner461
banner195

Yol Haritamızı Çiziyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, yaklaşık 2 haftadır sürdürdükleri ziyaretleri değerlendirirken, ziyaretler esnasında çok önemli öneri ve tavsiyeler aldıklarını, bu öneri ve tavsiyeleri de dikkate alarak projelere yön verdiklerini dile getirdi.

Yol Haritamızı Çiziyoruz
27 Ocak 2014 Pazartesi 09:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, yaklaşık 2 haftadır sürdürdükleri ziyaretleri değerlendirirken, ziyaretler esnasında çok önemli öneri ve tavsiyeler aldıklarını, bu öneri ve tavsiyeleri de dikkate alarak projelere yön verdiklerini dile getirdi.

İl merkezindeki banka şubeleri, dershaneler ve bazı esnaflara yaptıkları ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini, bu ziyaretler esnasında Vatandaşın belediyecilik hizmetleri konusunda şikayet ve önerilerini de öğrenme fırsatı elde ettiklerini kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, bu ziyaretlerin sonucunda oluşturacakları projelerle ortak aklı hakim kılmak istediklerine dikkat çekti.

Ziyaretler esnasında Vatandaşların en çok belediye hizmetlerinin şehrin belirli bölümlerine hizmet götürülürken, bazı bölgelerinin ihmal edildiği yönünde serzenişlerde bulunduğuna değinen Varol, “Ziyaretlerimiz son derece verimli geçiyor. Zira bu ziyaretlerimizde şehrimizin eksiklikleri, belediyecilik anlamında aksaklıklar ve Vatandaşımızın bire bir önerilerini öğrenme fırsatı buluyoruz. Bu görüşler doğrultusunda oluşturacağımız ve yön vereceğimiz projelerimizle birlikte Vatandaşımızın beklentilerine cevap verebileceğimiz kanaatindeyim. Amacımız ortak aklı ortaya çıkarmak olacak. İl merkezinde dikkat çeken sorunlardan olan ilin trafik sorunu, otopark sorunu, belediyecilik anlamında yaşanan aksaklıklar ve vatandaşın bu sorunların çözümü adına yaptıkları önerilerin her birini dikkatle ele alacağız. Bu doğrultuda yol haritamızı da oluşturuyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında Vatandaşımızın şehrin bazı bölgelerine belediye hizmetlerinin götürülmediği yönünde ciddi eleştirileri ve serzenişlerine şahit olduk. Belediye Hizmetlerinin dengeli bir şekilde dağıtılmadığı ve özellikle kentsel dönüşümle ilgili olarak şehrin büyük bir bölümüne hizmetlerin götürülmediğinden Vatandaş dertli. Sorunların tespit edilmesi manasında ziyaretlerimizi çok yararlı görüyorum. Allahın izniyle neticede başarılı olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mali - 4 yıl önce
ilimize otopark, maydan bulvar, emeklilere dinlenme merkezi en güzel hizmetiniz olur
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
sanırım mehmet beyın vadinde var şehir meydanı ile kültür parkı bu iki eksık türüzim şehri olan nevsehirimizde yok cok buyuk eksık sanırım içler acısı
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
hala yol haritasi çizilmemiş mi??
Avatar
gerçek vatandaş - 4 yıl önce @VATANDAŞ
sırça sarayında kendi kendine kararlar alıp şehri batırmak yerine halkla elele bizzat sorunların kaynağını halkla beraber görerek çözüm üretmeye yönelik bir yol haritasını anlamıyorsanız ya anlayış probleminiz var ki sanmam ya da kendinizce ufacık bir muhalifsiniz tebrik kabul eden değil tebrik eden başkan istiyor tüm vatandaşlar sizi bilmem
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce @gerçek vatandaş
benim gibi ufacık muhalifler seçimlerde size cevaplarini verecektir:)