banner461
banner195

Yüce; “Parti Binasını Değil, Karşısındaki Mülkümüzü Sattık”

Bir dönemlerin ülkedeki iktidarı, şimdilerde ise adından bile bahsedilmeyen DYP – ANAP birleşimi Demokrat Partinin il başkanı seçim için söyleyecek sözü olmayınca “Mülk Satışı” haberimize karşın açıklama yaptı.

Yüce; “Parti Binasını Değil, Karşısındaki Mülkümüzü Sattık”
12 Ekim 2015 Pazartesi 21:37

banner143
banner134
Seçim Nedeniyle Sesi Çıkmayan Başkan Yüce; “Parti Binasını Değil, Karşısındaki Mülkümüzü Sattık”

NEVŞEHİR(MHA) Bir dönemlerin ülkedeki iktidarı, şimdilerde ise adından bile bahsedilmeyen DYP – ANAP birleşimi Demokrat Partinin il başkanı seçim için söyleyecek sözü olmayınca “Mülk Satışı” haberimize karşın açıklama yaptı.

“DP Mülkünü Sattı” başlıklı haberimizin ardından telefonla haber merkezimize ulaşan Demokrat Parti İl Başkanı Mehmet Yüce, söz konusu haberin bazı kesimlerce yanlış anlaşıldığını belirtirken, Parti il binasını değil hemen karşısındaki, CHP il binasının üzerindeki mülkün satıldığını söyledi.

Zaten haberimizde de parti il binasını değil partinin başka bir mülkünü satıldığını belirtmemize rağmen İl Başkanı Yüce, “Aliciğim haberi bazıları yanlış anlamış. Telefonlarım susmuyor. Gözünü seveyim şu haberi Parti il binasını değil, CHP’nin üzerindeki mülkünü sattılar diye düzeltirmisin?” diye seslendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.