banner461
banner195

Yücel Menekşe'den Flaş İstifa ...!

Nevşehir’de yıllardır siyasetin aranan yüzlerinden bir tanesi olan AK Partili Yücel Menekşe Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti den milletvekili aday adaylığı için belediye meclis üyeliğinden istifa etti...

Yücel Menekşe'den Flaş İstifa ...!
10 Şubat 2015 Salı 17:00

banner143
banner134
Nevşehir’de yıllardır siyasetin aranan yüzlerinden bir tanesi olan AK Partili Yücel Menekşe Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti den milletvekili aday adaylığı için belediye meclis üyeliğinden istifa etti... Menekşe , Memleketime TBMM’de hizmete devam etmek için meclis üyeliğinden istifa etmiş bulunuyorum Desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ederim” dedi.

Nevşehir’de yıllardır siyasetin aranan yüzlerinden bir tanesi olan AK Partili Yücel Menekşe Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti den milletvekili aday adaylığı için Nevşehir Belediye meclis üyeliğinden istifa etti. Menekşe aynı zamanda üyesi bulunduğu Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliğinden de istifasını verdi.


AK Parti’den üç dönemdir Nevşehir Belediyesi meclis üyesi seçilen ve iki dönemde Nevşehir Belediye Başkan Vekilliği görevinde bulunan Yücel Menekşe’nin Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde aday adaylığı Nevşehir kamuoyunda uzun süredir konuşuluyordu.

FİB Haber Merkezi olarak şuan Ankara da bulunan Yücel Menekşe ile görüştük. www.fibhaber.com a yapmış olduğu açıklamasında Kuruluşundan bugüne üyesi bulunduğum ve davasına inanadığım partim AK Partiden 7 Haziran Genel seçimlerinde Memleketim Nevşehir'e Hizmet edebilmek adına Milletvekilliği Aday adalığı için üyesi bulunduğum 
Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyeliği ve Nevşehir Belediye meclis üyeliği görevlerinden istifa etmiş bulunuyorum. Desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Hayırlısı olsun. Rabbim utandırmasın dedi. 


 
Nevşehir’de 12 yıldır aktif siyasetin içerisinde yer alan Yücel Menekşe özellikle Nevşehir’de bugüne kadar adeta bir köprü görevinde bulunması ve siyasette dik duruşu Nevşehir kamu oyunda taraflı tarafsız her kesimin büyük takdiri topladı. Bugünler de ise AK Parti Nevşehir Milletvekilliği aday adaylığı için birçok yerde ismi ilk sıralarda geçen Menekşe’nin Ankara dönüşü yapacağı basın toplantısında AK Partiden Aday adaylığını açıklaması bekleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uchisar - 3 yıl önce
allah yolunu acık etsin.inşllah olursun
Avatar
kazım - 3 yıl önce
hasanım olamayınca bari yücel sen ol demiş.bizim damat hasan sever adam yerleştirme işlerini.
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
allah yolunu açık etsin
Avatar
AdaM - 3 yıl önce
bu istifa hasan ünver'in genel merkez kararına rağmen açmış olduğu bir savaşdır.
Avatar
şaban - 3 yıl önce
Allah allah ne günlere kaldık yarab
Avatar
nevsehir - 3 yıl önce
Yolun açık olsun yücel başkan ak parti için gereklisin
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
yucel bey güzide bir şahsiyettir nevsehire çok faydalı olacaktir
Avatar
sami hoca - 3 yıl önce
bu haberi duyunca ailece çok sevindik.aslında akparti ye bu seçimlerde oy vermeyi düşünmüyorduk. bu haber son günlerin en iyi haberi. yarın okulda gündem belli oldu. allah yar ve yardımcınız olsun yücel bey.