banner461
banner195

Yüzde 70-75 Oy Çıkartın Nevşehir'in Milletvekili ve Bakanı Olacağım!

AK Parti Gençlik kolları tarafından gelin gibi süslenen Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde AK Partililerin doldurduğu salonda Dış işleri Bakanı Ahmet Davutoğlu davul zurnalarla coşkuyla karşılandı.

08 Şubat 2014 Cumartesi 14:31

banner143
Dış İşleri Bakanı Aday Tanıtımı
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider in konuşmalarının ardından Dış İşleri Bakanı Sayın Ahmet Davutoğlu konuşmalarını yaptılar.


Dış İşleri Bakanı Sayın Ahmet Davutoğlu coşkulu kalabalık altında yaptığı konuşmasında ; "Parti olarak Nevşehir de %70 -75 oy alın .Söz veriyorum Nevşehir in Dördüncü Milletvekiliniz ve Bakanınız olacağım dedi."
Davutoğlu nun bu konuşmasının ardından salonda büyük bir alkış koptu.

Daha sonra Aday tanıtım toplantısında AK Parti Nevşehir İl İlçe ve belde belediye başkan adayları teker teker tanıtıldı…
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ak Parti iktidarı olarak tek güç kaynaklarının Hakk'ın ve halkın rızası olduğunu belirterek, "İki hesap merciimiz var; Hakk'a ve halka hesap veririz. Başka hiç kimseye hesap vermeyiz. Hiç kimse önünde hesap makamında durmayız" dedi.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkanı aday tanıtım toplantısına katıldı.

Kapadokya Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve partililerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Bakan Davutoğlu, partililerden kendilerine güvenmelerini istedi. Son günlerde yaşanan gelişmeleri değerlendiren ve her şer gibi gözüken olayın arkasından mutlaka bir hayır geleceğini kaydeden Davutoğlu, "Emin olun ki nereye gidersek gidelim, başımız dik olacak ve arkamızda 75 milyonun duasıyla her yere bu milletin gücü ve kudretiyle gideceğiz. Şunu iyi biliniz ki; her şer gibi gözüken gelişmenin ardından mutlaka bir hayır gelecektir. Hiçbir şey sizin güveninizi, hiçbir şey sizin bu millete ve bu milletin derin irfanına ve bu irfana olan derin sadakatinizi sarsmasın. İşte bizim derin irfanımız bu topraklardadır. Bu toprakları anlamayan bizi anlayamaz. Bu toprakları nüfuz edemeyen, bu tarihi şuura bir şekilde vakıf olamayan bu milletin derin gücünü ve kudretini anlayamaz. Nasıl bize, 'Dik dur eğilme' diyorsunuz, siz de ne olursa olsun bize güveninizi kaybetmeyin ve duanızı eksik etmeyin" dedi.

İktidarları döneminde her zaman milli iradeyi ön planda tuttuklarını ve milli iradeyi engelleyecek adımların atılmasına müsaade etmediklerini kaydeden Davutoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Demokrasi, millet iradesi her şeyin temelidir. Sizin iradeniz, rızanız olmadan bundan sonra bu topraklarda kimse hükmedemeyecek. Bu topraklarda bundan sonra kimse kapalı kapılar ardından planlar yaparak, vesayet rejimleri kurarak, 27 Mayıs'ta, 12 Eylül'de ve 28 Şubat'ta olduğu gibi millet iradesini teslim alamayacak. Hiç kimse, hiçbir şekilde bir daha o milli irademizi engelleyecek adımlar atamayacak. Hiçbir şekilde, hiçbir şartta eğilmeyeceğiz. İki güç kaynağımız var; Hakk'ın ve halkın rızasıdır ve iki hesap mercimiz var; Hakk'a ve halka hesap veririz. Başka hiç kimseye hesap vermeyiz. Hiç kimse önünde hesap makamında durmayız. Dizimizdeki son dermana kadar, damarlarımızdaki son kana kadar, canımızdaki son nefese kadar bize verdiğiniz emanete sahip çıkacağız."

Bu arada Bakan Davutoğlu'nun yanı sıra Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile birlikte Ak Parti Belediye Başkan Adaylarının katıldığı toplantı için alınan güvenlik tedbirleri de dikkat çekti. Emniyet güçleri, toplantı salonuna girişindeki x ray cihazından geçen herkesin üst aramasını yaparak salona girmesine izin verdiKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gurbettekiler - 4 yıl önce
Sayin fib. Haber calisanlari harikasiniz memleketimde olanlari sizden ogreniyorum tesekkurler ama videolara ulasamadik bu programin butun videolarini sadik bir takipciniz olarak rica ediyorum
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
demekki sayın davutoğluda biliyor bizim mevcut 3 vekilimizden bakan çıkma kapasitesinin olmadığını
Avatar
başka bi vatandaş - 4 yıl önce
sizin ticari sakalınız varsa napıcaksınız bakanı vekil bizide sizide temsil eder alimallah
Avatar
.... - 4 yıl önce
Hoca icin nvsehir yuzde 70 oyu hakkeder ama nvsehir bldiye baskani bu oyu hakketmez onun icin nevsehir baskan adayi cok yanlis...
Avatar
KEMAL KAYMAKÇI - 4 yıl önce
dik dur eyilme nevşehir seninle diye sloganlar var hırsızlarla ben bir nevşehirli olarak ....seninle ...olamam