banner461

Nevşehir C. Dudayev Mahallesine Aydınlatma Müjdesi

Nevşehir Gündemin Adresi FİB Haber Merkezi tarafından gündeme getirdiğimiz Nevşehir Merkez Cevher Dudayev mahallesinde aydınlatma direkleri konusunda MEDAŞ tarafından aydınlatılması girişimlerinden olumlu sonuç alındı.

banner503
Nevşehir C. Dudayev Mahallesine Aydınlatma Müjdesi
08 Nisan 2016 Cuma 12:19

banner143
banner134
Nevşehir merkez Cevher Dudayev Mahalle sakinleri hala sokak aydınlatmalarında sıkıntı yaşadıklarını dile getirerek sorunlarının çözülmesi için FİB Haber Merkezimize şikayetlerini dile getirmesi üzerine yapmış olduğumuz haberden sadece 24 Saat geçmeden Mahalle sakinlerine MEDAŞ'tan müjdeli haber geldi.

Cevher Dudayev Mahallesi ​Karanlıkta Kurtuluyor

MEDAŞ Yetkilileri tarafından www.fibhaber.com a yapılan açıklamada; Nevşehir Merkez Cevher Dudayev mahallesinin tamamını kapsayan Aydınlatma projesi için ön hazırlıkların tamamlandığı ve Aydınlatma direkleri için projesinin çizildiği belirtildi. Yapılan açıklamada önümüzdeki 2016 Temmuz Ağustos gibi Yaz ayı içerisinde tüm mahalle genelinde aydınlatma direklerinin tamamen eksiksiz bir şekilde donatılacağı açıklandı. Bu şekilde Cevher Dudayev Mahallesi artık karanlıktan kurtulacak.

FİB Haber Merkezi olarak MEDAŞ'a teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.