banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz’e Boğazlılardan EVET Sözü

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, referandum çalışmaları kapsamında Boğaz köyünü ziyaret ederek 16 Nisan için EVET sözü aldı.

banner503
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz’e Boğazlılardan EVET Sözü
06 Nisan 2017 Perşembe 20:11

banner143
banner134
16 Nisan’da yapılacak olan tercihin Türkiye’nin geleceğini etkileyeceğini ifade eden Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Boğaz köylü vatandaşlara referandum sürecini anlatarak, onlardan tek tek referandum için evet sözü aldı.

Anayasa değişikliği ile ilgili referandum öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Ak Parti Milletvekili Açıkgöz, "Biz, 16 Nisan'da Evet oylarımızla rekor kıracağız."  Boğaz'ın kararı istikrarın devamı Kararımız Net Oyumuz Evet... 16 Nisan'daki Evet oylarıyla yeni sistem yürürlüğe girince Türkiye’yi beş yıllığına yönetecek hükümeti milletimiz kuracak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi nde  millete söyleyecek sözü, anlatacak projesi olmayanların siyasette kalma şansı olmayacaktır. Bu mesele,parti meselesi değil; ülkemizin ve milletimizin bekası meselesidir."dedi.


 AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyet Boğaz köyü ziyaretlerinden sonra akşam saatlerinde köyden ayrıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.