banner461
banner195

12 Numara.Org LİG TV İptal Kampanyası Başlattı

12 Numara.Org Fenerbahçe taraftar sitesinden LİG Tv ye tepki büyüyor. 12 Numara.Org Lig TV için Fenerbahçelileri üyelik dekoderlerini iptal etmek için kampanya başlattı.

12 Numara.Org LİG TV İptal Kampanyası Başlattı
06 Mart 2013 Çarşamba 15:15

banner143
banner134

 İşte sitede LİG Tv iptal kampanyası ile ilgili haber…

 

Taraftarlarımız, bugün itibariyle LİGTV'ye en ağır şekilde tepki vermek üzere iptal kampanyalarına başlayacaktır. LİGTV tarafının, taraftarlarımızın hukuki yönden zorlamaması için iptal organizasyonu ile ilgili ne yapması gerektiğini aşağıda detaylıca anlatacağız.

 

Digitürk üyeliğinizi iptal ettirmek için öncelikle 0 (212) 473 73 73 nolu telefondan müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi bildiriniz. Digitürk yetkilileri birkaç soru sorduktan sonra, iptal işlemini nasıl yapacağınız konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Sizden; onların vereceği faks numarasına iptal dilekçesi ile beraber kimlik fotokopisini fakslamanızı istiyorlar. Aşağıdaki dilekçe örneği sadece bir örnek olup, isterseniz kendinize yeni ve farklı bir dilekçe de hazırlayabilirsiniz.

 

Not: Faks numarası Temmuz 2011 itibari ile günceldir. Ancak faks numarasının değişme olasılığına karşı, Müşteri Hizmetleri'ne faks numarasını sorunuz.

 

DİLEKÇE ÖRNEĞİ//

 

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

 

TALEPTE BULUNAN KULLANICI: (Adınızı ve Soyadınızı yazınız)

 

DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: (Abonelik numaranızı buraya yazınız)

 

CEP TELEFONU: (Digitürkte kayıtlı telefon numaranızı yazınız.

 

KONU   : Digitürk abonelik iptal talebidir.

 

İPTAL SEBEBİ: (Digitürkü iptal ettirme sebebini yazınız)

 

AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../03/2013 tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için, iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmetleri tarafından bildirilmiştir.

 

SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki  adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. ../03/2013

 

İptal Talebinde Bulunan

 

(Ad ve Soyadınızı yazınız ve altını imzalayınız)

 

EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
merak konusu aceba kaç kişi iptal talebinde bulundu
Avatar
fbyusuf50 - 5 yıl önce
bende fenerliyim ve ligtv üyesidigim ve bu sike davasindan dolayi tepki amacli üyeligimi iptal ettim
Avatar
ahmet öztekin - 5 yıl önce
merak eden arkadaşım ben ve benim gibi düşünenlerr iptal etti..