banner461
banner195

2015 Yılının Hedefleri Belirlendi

Yıllardır ilimizde tartan Pist olmaması nedeniyle Sprinter dallarında beklenen başarıyı bir türlü elde edemeyen Nevşehir, bu alanda 2015 yılında önemli gelişmelere sahne olacak.

2015 Yılının Hedefleri Belirlendi
23 Haziran 2015 Salı 14:17

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Yıllardır ilimizde tartan Pist olmaması nedeniyle Sprinter dallarında beklenen başarıyı bir türlü elde edemeyen Nevşehir, bu alanda 2015 yılında önemli gelişmelere sahne olacak.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, “İlimizde yıllardır puanlı atletizm ve Sprinter dallarında istediğimiz başarıyı elde edemiyoruz. Zira ilimizde bir tartan pist olmaması nedeniyle yıllarca sporcularımızı bu dallarda yetiştirebilmek için Kayseri Kadir Has Stadına götürmek durumunda kaldık. İl Müdürümüzün ve ilimizin yetkililerinin gayretleri ile 3 Nolu çim sahanın etrafına yapılması planlanan tartan pist ile birlikte Sprinter dallarında sporcu yetiştirmek ve bu dallarda da başarı sağlayabilmek daha kolay bir hal alacak. 100 metreden 3 bine metreye kadar atletizm branşlarında başarılı olabilmek için ilimiz merkezinde bir tartan pistin yapılmasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.