banner461
banner195

2015’te Olmadı, Nasipse 2016’da

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, Merkeze bağlı Göreme beldesinde bulunan futbol sahasındaki SİT sorununun bir an önce giderilmesini beklediklerini dile getirdi.

2015’te Olmadı, Nasipse 2016’da
16 Ocak 2016 Cumartesi 13:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, Merkeze bağlı Göreme beldesinde bulunan futbol sahasındaki SİT sorununun bir an önce giderilmesini beklediklerini dile getirdi.

Kapadokya bölgesinin dünyanın tanıdığı, dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce turistin ziyaret ettiği bir bölge olduğuna dikkat çeken Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, Göreme beldesinde yer alan futbol sahasında yaşanan SİT sorununun giderilmesi ile futbol ile Kapadokya’nın önemli bir tanıtımının yapabileceğine işaret etti.

17 Çim sahası bulunan Nevşehir’in futbol ile de Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’in tanıtımı için önemli bir değere sahip bulunduğuna değinen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, bu sorunun giderilmesi için siyasilere ve ilin ileri gelen yetkililerine önemli görevler düştüğünün de altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.