banner461
banner195

2015’te Yeni Başarılar Kazanacağız

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, bu yıl bu spor branşında yine önemli başarıların kazanılacağına inandığını söyledi.

 2015’te Yeni Başarılar Kazanacağız
24 Aralık 2014 Çarşamba 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, bu yıl bu spor branşında yine önemli başarıların kazanılacağına inandığını söyledi.

2008 Yılından bu yana atletizm branşında Dünya, Balkan ve Türkiye derecelerinin üst üste gelmeye başladığını ifade eden Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, “2008 Yılından itibaren ilimiz açısından atletizm sporu daha başarılı bir branş olmaya başladı. Bu yıldan itibaren sporcularımızın dünya, balkan ve Türkiye derecelerini elde eder hale gelmesi dikkat çekici. Yeni dönemde Anıl Kalaycı, Erdem Öz, Mücahit Mutlu ve Oğuzhan Benli gibi sporcularımızın ülkemize ve ilimize yine önemli başarılar getireceğine inanıyorum. Başarı geldikçe ailelerin bu spor dalına olan bakış açıları da değişiyor. Daha önce çocuklarına bu spor branşını yapmak yerine derslerine çalışmayı öğütleyen velilerin artık sporcularımızın bu başarılar sayesinde yeni imkanlara kavuşmaları ile birlikte ilgilerinin arttığını görüyoruz. Sporcularımızın Ülkemizin en önemli kulüpleriyle birlikte çalışmalarını yürütüyor olmaları da ailelerin bakış açılarını değiştirdi. 2015 Yılında daha fazla sporcumuzun yepyeni başarılar kanacağını umut ediyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
efkan aslan - 3 yıl önce
i̇limizin yetiştirdiği ender kişilerden olan resul hocama çalışmalarında başarılar diler 2015 te herşeyin gönlünce olmasını isterim.