banner461
banner195

29 Haziran’da Faaliyete Geçecek

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl ve İlçelerimize kurulan kayıt bürolarımız da“Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla yaz spor okulları kayıtları başladı.

29 Haziran’da Faaliyete Geçecek
17 Haziran 2015 Çarşamba 16:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl ve İlçelerimize kurulan kayıt bürolarımız da“Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla yaz spor okulları kayıtları başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, 2014-2015 Eğitim - Öğretim dönemi sona ermek üzere olmasıyla birlikte gençlerin uzun bir tatil dönemine gireceğini, gençlerin tatilde zamanlarını uzman antrenörler eşliğinde en iyi şekilde değerlendirmeleri için velilere seslendi.

Ünlüer, “Çocuklarımız ve gençlerimizin yaz döneminde spora yönlendirilmelerinin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkısı çok büyük olacaktır. Mükemmel bir fırsat olan yaz spor okullarımız binlerce çocuğumuza hizmet verecek şekilde planlanmıştır. Çocuklarımızın daha güçlü ve sağlıklı olarak topluma kazandırılması için Ülkemizde bütün illerde olduğu gibi ilimizde de bu yıl engelli kardeşlerimizde dahil olmak üzere farklı branşlarda açılacak olan yaz spor okullarından  5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz ücretsiz olarak faydalanacaktır. Velilerimizden İstediğimiz çocuklarımıza kayıt yaptırma konusunda öncülük edip sporu sevdirerek kendilerini sevdikleri spor branşında kanıtlamalarına imkan sağlayıp ders ve sınav yoğunluğunu unutturalım diyerek tüm çocuklarımızı ve halkımızı kompleksimize davet ediyoruz” dedi.

Yaz Spor okulu kayıtları Damat İbrahim Paşa Spor Salonu Girişindeki Kayıt Bürosu, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüklerinde yapılacak.

Yaz Spor okulları kapsamında bu yıl Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Boks, Jimnastik, Masa Tenisi, Futbol, Güreş, Voleybol, Hentbol, Taekwondo, Okçuluk, Satranç, Tenis ve Judo branşlarında faaliyet gösterilecek.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.